Ah, stęskniłam się za spontanicznymi, tematycznymi playlistami! Na SoundCloudzie mam ich kilkadziesiąt, ale żadnej nie wrzucałam tutaj z jednego prostego powodu – zawsze uważałam by wrzucić taką playlistę muszę Wam opisać artystów na niej się znajdujących. Jednak postanowiłam zrobić eksperyment – w ciągu najbliższego miesiąca będę wrzucać przeróżne playlisty raz lub dwa razy w tygodniu. Dajcie znać czy będzie Wam brakowało obszernych opisów do każdej z nich, czy wolicie po prostu czerpać radość ze słuchania muzyki ;)

Na start podrzucam zestawienie 10 piosenek śpiewanych przez niesamowite dziewczyny. Niektóre z nich znacie dzięki ostatnim Tygodniówkom, ale jest też kilka nowości! Enjoy!

 

 

PS. Ta playlista jest naprawdę dobra! Może o tym świadczyć fakt, że gdy nagle zaczęła sama grać na SoundCloudzie po kilku kawałkach pomyślałam sobie „jakie rewelacyjne zestawienie!” po czym zobaczyłam że sama ją stworzyłam <3 #deszczserduszek #geniusz ;)

 

 • annalle

  ze śpiewających dziewczyn polecam Christine and The Queens, siostry z Lucius’a (np. „Tempest”) i Austrę (w mianowniku Austra, nie mam pojęcia jak to odmienić :P)

  • Dzięki za polecenia!!Sprawdze je wszystkie! :)

 • Agnieszka

  Po Twojej ostatniej Rae Morris sama zaprosiłam dwie koleżanki do tworzenia takiej playlisty dziewczyńskiej na Spotify :). Coś, co im w duszy gra trafi teraz na tę listę. Zapuszczę sobie Twojego Soundclouda, absolutnie wystarczy bez opisów – właśnie o to chodzi, żeby podrażniło coś uszy na tyle, by chciało się samej sprawdzić.

  • Oooo super :)
   podziel się linkiem posłucham chętnie tej playlisty!

 • Chrupek

  Mi nie brakuje obszernych opisów artystów :) Po prostu słucham playliste. Pozdrawiam