Okazuje się, że luty będzie bardzo koncertowy! Zaplanowałam sobie kilka ciekawych wydarzeń, na które chcę wpaść i pomyślałam, że się nimi z Wami podzielę – niektórzy z artystów grają w kilku miastach, więc może znajdziecie coś dla siebie? :)

19.02 Parov Stelar
Stodoła, Warszawa

To jest event, na który czekam najbardziej na świecie. Wiem, że z tego koncertu wyjdę jak po dobrym treningu – na pewno będzie dużo skakania <3

21.02 Sofar sounds Wrocław

Od tego miesiąca rusza Sofar Sounds Wrocław, o którym na pewno Wam jeszcze trochę napiszę w przyszłym tygodniu. Ogólnie polega to na zorganizowaniu koncertu kilku artystów w mieszkaniu – dzięki temu można wejść w zupełnie inną interakcję z muzyką. Zapisy na wrocławski sofar już ruszyły, więc jeśli jesteście z miasta stu mostów to śmiało się zapisujcie!

29.09 VÖK
Stary Klasztor, Wrocław

Miałam to szczęście, że widziałam już VÖK na Halfway Festival. Byli rewelacyjni i jest to koncert, na który po prostu muszę wrócić. Uwielbiam tę trójkę, za tę ich magiczną energię, która emanuje ze sceny i zaraża publiczność. 1.03 grają też w Blue Note w Poznaniu – wybierzcie się jeśli macie blisko!

5-6.02 Snow Fest
Wielka Krokiew, Zakopane

Dwudniowy festiwal muzyczny w górach? No przecież, że nie może mnie tam zabraknąć! :) Dzięki T-Mobile, który jest głównym partnerem imprezy, jestem w #TeamMagenta, więc na pewno zdam Wam relację z imprezy :) Na scenie wystąpią m.in. Mike Skinner, O.S.T.R, Flirtini czy Chase and Status :) Więcej info znajdziecie tutaj. 

5.02 City Sounds Showcase
Stary Klasztor, Wrocław

Ogromnie żałuję, że opuszczę tę imprezę, więc jeśli Wy będziecie mieli czas to koniecznie na nią idźcie – będziecie mi opowiadać jak było! :) Na showcase zagrają Erith, Rycerzyki, Chillove, kayte, Women For Hire i Gypsy and the Acid Quenn. Więcej informacji znajdziecie na facebooku.

12.02 Dawid Podsiadło – Son of Analog Tour
Stodoła, Warszawa

Płyta Annoyance And Disappointment podoba mi się wystarczająco by wziąć udział w koncercie Dawida. Mam nadzieję, że

13.02 Disclosure
Torwar, Warszawa

Niestety przegapiłam bilety, więc raczej nie uda mi się dostać na ten koncert, jednak wierzę, że Disclosure pokaże się na którymś z letnich festiwali, które mam zamiar odwiedzić w tym roku. Jestem jednak bardzo ciekawa, jak wychodzą im koncerty – jeśli będziecie na tym wydarzeniu, dajcie znać jak Wam się podobało!

20.02 Fismoll (solo act)
Firlej, Wrocław

Pierwszy raz usłyszałam go na żywo dopiero pod koniec zeszłego roku. Wspomnienie tych spokojnych i pięknych dźwięków, które spływały ze sceny sprawiają, że mam ochotę na więcej. Fismoll zagra także w kilku innych miastach – pełną rozpiskę znajdziecie tutaj.

23.02 Ennio Morricone
Hala Stulecia, Wrocław

Ciary. Tak mogę jednym słowem napisać to, czego można po tym koncercie oczekiwać. Jedyny koncert w Polsce, to część światowego tournée pod hasłem „60 Years Of Music”, podczas którego Maestro świętuje 60-lecie pracy artystycznej. W czasie sześciu dekad skomponował 600 utworów z muzyką filmową! To będzie coś pięknego!

29.02 Glen Hansard
Stary Klasztor, Wrocław

Zdobywca Oscara w 2007 roku za piosenkę Falling Slowly z filmu Once.  Do Polski przyjeżdża z materiałem, z drugiego albumu Didn’t He Ramble. Gra też w Krakowie, Poznaniu i Warszawie