Pogodo! To co z nami robisz od ostatniego tygodnia nie jest już zabawne. Daj sobie spokój! Zabierz to słońce, temperatury podchodzące po 40 stopni i brak świeżego powietrza. Oddaj przyjemne powiewy wietrzyku i normalną temperaturę (chociaż tę w cieniu!). Tak zrób! ;)

Tak mniej więcej wygląda moje nastawienie od kilku ostatnich dni przez cały dzień. Jestem jedną z tych osób, dla których gorące lato zaczyna się już od jakiś 15 stopni. Każdy dzień spędzony w temperaturze powyżej 25 stopni kończy się mocnym postanowieniem wyprowadzką na Grenlandię. No bywa. Nic z tym nie zrobisz ;)

Dla tych z Was, którzy tak jak ja, mają problem z przetrwaniem w tych warunkach przygotowałam playlistę na ochłodę. Świeże, elektryzujące dźwięki działają jak dobra lemoniada z lodem. I jeszcze dodatkową porcją lodu. Wciśnijcie play i dajcie się orzeźwić! :)


 

  • „Gdy ci gorąco, gdy ci źle, włącz sobie Music Breeze, orzeźwij się!” Ale fajne jest to, że na dźwięk niektórych nogi same podrygują, a inne są wręcz idealne do leżenia i nicnierobienia. Takie wszystko w jednym :) Zazdroszczę ci trochę zdolności komponowania piosenek ze sobą. No dobra, nie trochę – bardzo :D

  • Kasiu, pytanie z innej beczki: w jaki sposób zmieniasz okładki playlist na Spotify?

    • Mam wtyki w Spotify ;) Podobno ta opcja będzie kiedyś dostępna dla wszystkich ale na razie trzeba na nią poczekać!

  • Jo Ma

    Widzę kilka swoich ulubionych smaczków muzycznych: Cold War Kids, Florence, Hozier, Of Monsters and Men – omnomnom :D