Nie sądziłam, że tworzenie tych zestawień będzie mi sprawiało tyle radości! Lubię dzielić się z Wami moimi nie-muzycznymi odkryciami!

Pamiętajcie też, że moje muzyczne odkrycia znajdziecie w playlistach Weekly Loops #153, Mixshake #3 oraz Singer-songwriters vol. 7.

 

FILM: EDGE OF SEVENTEEN

Próbując poprawić sobie samopoczucie, postanowiłam włączyć wieczorem coś lekkiego, niebędącego serialem. Padło na pierwszy z brzegu film jaki znalazłam i okazało się, że był to strzał w dziesiątkę. Jeśli lubicie czasami wrócić do czasów, kiedy wszystko i wszyscy byli przeciwko Wam, jednocześnie świat był u Waszych stóp, to na tym filmie będziecie się świetnie bawić. Rewelacyjny humor (zwłaszcza w relacji nauczyciel Woody Harrelson – uczennica) + ciekawa, aczkolwiek przewidywalna historia = idealny sposób na spędzenie miłego wieczoru.

 

WYWIADY: THE 2017 VANITY FAIR HOLLYWOOD PORTFOLIO

11 wspaniałych aktorek, które złapały role w filmowych hitach, dzielą się całą serią odpowiedzi na przeróżne pytania związane zarówno z ich zawodem, jak i życiem prywatnym. Całość okraszona pięknymi zdjęciami autorstwa Annie Leibovitz.

 

KSIĄŻKI: REKOMENDACJE BARACKA OBAMY

Znowu wpadłam w pętlę zaczynania książek i łapania kolejnych kilka dni później, więc dzisiaj, zamiast mojej rekomendacji, podsyłam Wam listę poleceń Baracka Obamy.

 

FILM: SZTUKA KOCHANIA

Nie byłam do końca pewna, czy ten film będzie mi się podobał i w końcu wybraliśmy się na niego spontanicznie, bardziej w celu przekonania się, który obóz moich znajomych ma rację ;) Wciągnęłam się od samego początku w tę niesamowitą historię, Magdalena Boczarska jako Michalina Wisłocka spisała się na szóstkę z plusem, plus te wszystkie stroje i zdjęcia! Z kina wyszłam pod ogromnym wrażeniem dlatego zachęcam Was do wybrania się na ten seans!

 

PROTIP: JAK SZYBKO ODLAJKOWAĆ STRONY NA FACEBOOKU

Page Unliker – wchodzicie na własną odpowiedzialność, ale dzięki samozaparciu i kilku długim wieczorom udało mi się odlajkować dosłownie tysiące stron, które albo już umarły, albo mnie nie interesują, albo nie było mi ich szkoda.

 

SERIAL: SANTA CLARITA DIET

Oczywiście nie mogłam przegapić nowości Netflixa, która zachęciła mnie trailerem, jednak jako że zombie to kompletnie nie moje klimaty, nie wiązałam z nią szczególnych nadziei. Moi znajomi są zachwyceni, ja sobie darowałam po kilku odcinkach bo zupełnie mnie nie wciągnął, jednak doceniam zarówno humor, jak i sam pomysł na scenariusz. Zresztą, sprawdźcie sami!

 

MINDFULNESS: STOP, BREATHE & THINK

Czyli kolejna aplikacja, która pomaga mi poukładać sobie życie. Cała garść medytacji, dopasowanych do Waszej nastroju i samopoczucia. Do tego aplikacja jest pięknie zrobiona, po prostu chce się z niej korzystać! Wersja darmowa daje bardzo dużo możliwości i jest idealna na start, wersja pro oferuje także video z ćwiczeniami jogi. Niektóre z medytacji znajdziecie także na kanale YouTube.

 

TWOJA KOLEJ

A co słychać u Was? :) Podzielcie się swoimi odkryciami w komentarzach!