Go row the boat to safer grounds
But don’t you know we’re stronger now
My heart still beats and my skin still feels
My lungs still breathe, my mind still fears

Od dzisiaj możemy się cieszyć debiutanckim krążkiem Aurory All My Demons Greeting Me As A Friend. Tak jak sądziłam, jest to krążek pełen magii, mocy i piękna. Ale nie o tym chcę teraz pisać. Gdy zaczęłam przesłuchiwanie tej płyty, zapętliłam się na jednym z pierwszych singli – Running With The Wolves. Jest to jedna z piosenek, która znajduje się na mojej wanderlustowej playliście i dzisiaj, bardziej niż kiedykolwiek przekonała mnie do działania.

But we’re running out of time
Oh, the echoes in my mind cry

Macie tak czasami, że czujecie uciekający Wam czas? Są chwile, gdy ta świadomość przeraża mnie do granic możliwości. To właśnie wtedy najczęściej uciekam na ulicę Wrocławia wybiegać swój strach.

I walk alone, I’m everything
My ears can hear and my mouth can speak
My spirit talks, I know my soul believes

Dzisiaj, ten kawałek sprawił, że postanowiłam nie czekać dłużej i w końcu zdecydować się na zrobienie tatuażu, który będzie stale przypominał mi o tym by korzystać z każdej godziny, która upływa. Nie wiem jeszcze do końca jak będzie on wyglądał, jednak pierwszy krok, a może i nawet więcej za mną. Czekam na propozycje od bardzo obiecującej artystki. Trzymajcie mocno kciuki!

Moje inspiracje możecie obejrzeć na moim pintereście, możecie dać znać w komentarzach, które najbardziej Wam się podobają!

Zrzut ekranu 2016-03-11 o 20.44.26

 

 

 

 

 

 

 

 

I’m running with the wolves
I’m running with the wolves tonight

foto wilka: Andreas Lie