Dzisiaj trochę muzyki z soundclouda, więc koniecznie sprawdźcie też te kawałki – nie tylko listę z Youtube ;) Czeka na Was trochę więcej miłej dla ucha elektroniki, choć jeden kawałek ma efekt „WTF?!”. Jest też coś przypominającego lato, oraz kilka na prawdę ładnych nut. Enjoy!

⋆Zapętlona Tygodniówka #17⋆
Youtube (5/9) / Soundcloud (4/9)

 

Feder Universe – SIXTO

Na dzień dobry macie ode mnie kawałek, który po prostu się zapętlił i siedzi w słuchawkach od wczoraj. Bardzo przypomina mi remix „One Day” Asafa, a takie brzmienia po prostu lubię.
 

 
Daniel Caesar – Scream (James Blake Cover)

Viva la IXXI! ;)
 

 

LONDON – Rhoes
Porządna dawka namiętnej elektroniki od LONDON z Melbourne… ale tylko do pewnego momentu. To jeden z tych kawałków, przy których bujasz się by w pewnym momencie przestać i powiedzieć takie głośne WTF? No chyba, że Wam się podoba, to ok ;) Mnie takie zmiany klimatów nie przekonują. Nie w tym wydaniu. Mimo to początek jest tak cudownie dobry… <3
 

 

KALEIDA – Think
Synth-popowe dziecko La Roux i Lykke Li. Kolejny przykład świetnej kolaboracji pomiędzy wokalistką i jej producentem/beatmakerem.
 

 
Kitty – Florida
Znalezione na fejsie, mimo iż nie od początku wpadło mi w ucho, po jakimś czasie chwyciło. PRzekonały mnie ciekawy głos, MIA-owe chwyty oraz fakt, że istnieją 19-latki, które potrafią w przecudowny, kobiecy sposób rapować.

 

 

Ghost Beach – Miracle
Wakacyjne rytmy wdarły się do moich słuchawek. Electro-pop stylowany na lata 80. ma to do siebie, że w pierwszym odruchu, chcę od niego uciekać jednak wystarczy te kilka niepozornych sekund bym jednak wsiąkła. Jak jest z Wami?
 

 

Snowbird – Porcelain

Bajowe melodie od projektu Snowbird (Simon Raymonde&Stephanie Dorsen). Porcelain jest pierwszą piosenką z ich debiutanckiego albumu zatytułowanego „Moon”. Jego premiera ma nastąpić na początku 2014. Płyta zapowiada się na prawdę rewelacyjnie, pomijając już poniższy kawałek, znajdziemy na niej także utwory w których wystąpią m.in. Ed O’Brien & Phil Selway (Radiohead), Eric Pulido & McKenzie Smith (Midlake), Paul Gregory (Lanterns on the Lake) czy Jonathan Wilson.
 


 
IYES – Til Infinity
Trzy słowa: beat, wokal, chórki. I jeszcze to, ze IYES jest młodym zespołem, o którym niedługo będzie głośno. O ile znowu nie znikną na pół roku, tak jak to było w przypadku ich marcowego debiutu… Z drugiej strony byłaby to ciekawa strategia.. ;)

 
Passport To Stockholm – The Chemistry
A na koniec macie jeden z tych pozytywnych, łatwo zapętlających się tracków. #FunFact piosenka reklamuje mój najwspanialszy na świecie telefon. +10 do zapętlenia ;)
 

 
 

  • Łukasz Kas

    czekałem na tygodniówkę i nie rozczarowałem sie :]

  • Kamil

    Jesteś moim muzycznym geniuszem, oby tak dalej. Powodzenia.

  • Karol Józefowicz

    Ghost Beach zapętla się niesamowicie. Świetna robota!