Mam dla Was kolejną zapętloną osobę, której playlistę z miejsca pokochacie – kilka kawałków słyszeliście już u mnie, ale te pozostałe powalą na kolana :) Miłego zapętlania!

#3 Karolina

karolaKarolina… Ciekawa historia, znamy się-nie znamy się, w każdym razie trwa to już masę lat i kojarzę ją z zamiłowania do bardzo dobrej muzyki i dobrych imprez ;) Ostatnio założyła ze znajomymi kanał na Youtubie o niewinnie brzmiącej nazwie – So Fuckin’ Sweet, którym regularnie podkradam przedobre kawałki – nasze gusta muzyczne pokrywają się w 75% ;) I tak oto Karola zgodziła się skomponować dla Was swoją playlistę zapętlonych piosenek…

„Każdy kto jest muzycznym pasjonatem wie, że nie łatwo robi się wszelkiego rodzaju podsumowania i selekcje, decyzyjność spada wtedy do zera. Tak było również i w tym przypadku. W związku z tym nie wszystkie poniższe wybory są proste i oczywiste. Jedno jest pewne – wszystkie są dobre, ale jest ich za mało. Teraz wciąż i wciąż analizuje w głowie te, których nie dodałam. Ostatnie decyzje padły szybko i gwałtownie, tak by było bezboleśnie .Podejrzewam, że utwory, które wybrałam po prostu krzyczały do mnie najgłośniej. Niech muzyka mówi sama za siebie. Enjoy!”

I jak? Co Wam wpadło w ucho? ;)

Jeśli ominęliście poprzednie wpisy to przesłuchajcie też poniższe playlisty:

Zapętlona Zosia
Zapętlony Kuba