Wszystko zaczeło się od Everyone’s a Sinner…

https://soundcloud.com/heimattofficial/everyones-a-sinner-1

 

Z miejsca polubiłam te dźwięki. Dalej było tylko fajniej – cała EPka tej duńskiej grupy podbiła moje serce. Skandynawskie dźwięki przeplecione przez akustyczny folk – idealne połączenie. Pozapętlałam ich piosenki, po czym postanowiłam podzielić się moją miłością do nich i napisać kilka słów :) Okazało się, że po drugiej stronie Internetu siedzi całkiem przyjemny Mangus, który bardzo entuzjastycznie podszedł do pomysłu podzielenia się z Wami Jego ulubionymi kawałkami. Dlatego poniżej łapcie jeszcze jeden kawałek Heimatt., a zaraz po tym zapętloną playlistę osoby stojącej za tymi dźwiękami!

 

 

PS. Mała prywata, bo coś średnio idzie mi zdobywanie głosów bez proszenia się o nie ;) Dostałam się do finału wrocławskiego konkursu blogowego – Blog Day. Więcej przeczytać możecie np na stronie wroclaw.pl, a jeśli lubicie co tu robię to zagłosujcie tutaj (druga strona, dół. Można codziennie!). Zrobicie coś z liczbą tych serduszek? ;)

 

#19 Heimatt.

Here is a list of 10 great songs that i personally listen alot to these days, mainly folk and indie tracks – hope you like it! :)

 


Inne zapętlone osoby:
ZosiaKubaKarolinaMaciekEwaKrzysiekPål (Moddi)Karolinka,
AndrzejKarolinaJanPaulinaPiotrAli (novo Amor)AgataSylwia,
Ania, Freddie Dickson