Spodobał mi się pomysł z playlistami od znajomych blogerów :) Dlatego dzisiaj poznajcie bardzo ważną dla mnie osobistość ;)

#6 Krzysiek

krz Krzysiek… :) Od czego by tu zacząć… Może od tego, że był jedną z osób dzięki której czytacie tego bloga. Poznaliśmy się na Pogaduchach blogerów, na które wbiłam nie mając nawet zamiaru stworzenia tego miejsca. Po dniu spędzonym razem wiedziałam, że co jak co, ale na kolejną imprezę wpadnę już jako blogerka :). I oto jesteśmy – odnoszący coraz większe sukcesy Więcej Luzu i małe, ale kochane Zapętlone :). U Krzyśka przeczytacie wiele fajnych historii – jego playlista jest idealnym soundtrackiem do czytania tych postów. Enjoy!

 

„Kasia prosi, żeby zapętlić to poczuwam się do obowiązku i to robię. Przed Tobą playlista składająca się z utworów i artystów, których w ostatnim czasie wyjątkowo często można było zobaczyć (i usłyszeć) w moich słuchawkach. Przy powstawaniu nowych tekstów, pisaniu pracy dyplomowej i pasjonującej podróży pociągami. Każdy z artystów jest inny, bo usłyszysz tu mojego ulubionego artystę, Johna Mayera, ale również umiarkowanego Fismolla, Naamana w funkowo-reggae’owym klimacie i kilka innych numerów. Każdy z nich kojarzy mi się z innym momentem mojego życia. Mam nadzieję, że Tobie będzie się kojarzył z tą chwilą :)”
 
 

 
 

Jeśli ominęliście poprzednie wpisy to przesłuchajcie też poniższe playlisty:

Zapętlona Zosia
Zapętlony Kuba
Zapętlona Karolina
Zapętlony Maciek
Zapętlona Ewa