Znalazłam kolejną muzyczną osobę, która bardzo chętnie podzieliła się swoimi ulubionymi dźwiękami. Podoba Wam się ten cykl zapętlonych ludzi? ;) Czyją playlistę chcielibyście usłyszeć? Temat otwarty – czekam na Wasze pomysły! A póki co…

 

#2 Kuba

KubaPo Zapętlonej Zosi, czas na Kubę, którego już znacie. Pisałam o Nim gdy wydał pierwszą EPkę swojego projektu Inqbator. Magiczne dźwięki, których możemy słuchać na albumie, są zapewne efektem zainspirowania się twórczością artystów o podobnym guście. Jeśli chcecie wiedzieć co siedzi w słuchawkach wokaliście z EPki „Spin” to bardzo dobrze trafiliście! :)

 

 

 

„Cześć! Postanowiłem nie rozpieprzać mojej listy za bardzo, bo słucham dosyć dużo różnych gatunków (jeśli można dziś kategoryzować muzykę), więc znalazłem motyw łączący poszczególne utwory: zastosowanie fortepianu. Ten cudowny, niezastąpiony instrument uwielbiam dozgonnie, i żałuję że sam tylko na nim brzdękam, a nie gram. Na liście znajduje się fuzja popu, elektroniki i songwriterskich klimatów we wspaniałej (moim skromnym uchem) odsłonie. Soundcloud ogranicza nieco mój wybór, ale i tak jest tu dużo piękna. Nie przystoi zagadywać muzyki – niech mówi sama prosto do Waszych serc i uszu.”

 

PS Kuba wraz z resztą ludzi z projektu chcą wydać własny klip i zbierają na niego kasę, więc gdy już zagłosujecie na mnie w konkursie Blog Roku i będziecie nadal odczuwali ogromną potrzebę dzielenia się kasą to dorzućcie się na stronie zbiórki! :) Każda złotówka się liczy!