Pamiętacie Klaudię Szafrańską z X Factor? Dziewczyna zachwyciła mnie swoim coverem Animal (Miike Snow). Pamiętam, że byłam pod dużym wrażeniem gdy usłyszałam to wykonanie i piosenka zapętliła mi się na dobre w słuchawkach.

 

Jak się później dowiedziałam, Klaudia nie przeszła dalej, gdyż nie pokazała tego, czego poszukiwali jurorzy programu – wszechstronności muzycznej. Stabilnie trzymała się swojego stylu i cóż… mimo oburzenia publiki, nie było to wystarczające by przejść do finału. Jednak nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, ponieważ teraz możemy słuchać jej w nowej odsłonie –  XX▲N▲XX (aka xxanaxx), gdzie razem z producentem Michałem Wasilewskim tworzy kawał dobrej, elektronicznej muzyki.

 

Podobno pracują teraz nad całym krążkiem pełnym takich właśnie elektroniczno-chilloutowych brzmień. Coś czuje, że jeśli wszystko pójdzie w dobrą stronę, to xxanaxx może zdobyć podobny rozgłos jak KAMP!. Chociaż… z takimi ocenami warto chyba poczekać i zobaczyć co nam zaserwują na swojej płycie.

Z ostatnich wiadomości może kogoś zaciekawić także fakt, że xxanaxx podpisali właśnie kontrakt z UKM Records.Czekamy na vinyl?
Facebook: https://www.facebook.com/xxanaxxmusic
Soundcloud: https://soundcloud.com/we_r_xxanaxx