Hej,

tak jak zapowiadałam – nadchodzą małe i duże zmiany na blogu i właśnie dzisiaj chcę je Wam przedstawić. Wszystkie mam nadzieję, okażą się przydatne dla Was w odkrywaniu nowej muzyki bądź zapętlaniu pokochanych dźwięków :)

Liczę na Wasz feedback, konstruktywną krytykę, słowa wsparcia i aktywny udział w tym, co będzie się działo! Pamiętajcie, że zawsze chętnie przyjmuję Wasze zapętlenia poprzez facebooka, komentarze lub e-maila! :)

 

1. Muzyczny newsletter

Podejść do jego tworzenia miałam już kilka, lecz zawsze brakowało mi pewnego składnika, który sprawiłby, że będziecie go otwierać z wypiekami na twarzy ;) W tym momencie mam pewną wizję, która mam nadzieję przypadnie Wam do gustu i wniesie do Waszej rzeczywistości dużo dobrych brzmień.

Jeśli jeszcze się do niego nie zapisaliście to tutaj znajduje się link, pod którym możecie to zrobić. W tym momencie będzie on wychodził raz w tygodniu. Dzień do ustalenia. Forma też. Teraz wiem, że będzie zawierał wszystko co pokazało się na blogu + newsletterowe dobroci dostępne tylko z poziomu newslettera ;) Koniecznie odpisujcie i dzielcie się swoimi wrażeniami! :)

 

 

2. Zapętlenia dnia

Dzisiaj zaczynam także serie postów, w których będę zamieszczać zapętlenie/a dnia. Głównie chodzi o te pojedyncze, bardzo dobre kawałki, którymi chciałabym się podzielić z Wami od razu. Zazwyczaj robię to na facebooku, ale wiem, że pewna grupa odbiorców bloga nie korzysta z tej platfromy i chcąc uszczęśliwić wszystkich zdecydowałam się na ten trochę wychodzący poza styl bloga zabieg ;) Wszystkie wpisy tego typu znajdziecie pod tagiem daily. Możecie już przesłuchać pierwszy post z nowością od JMR :)

Czasami będą to całe albumy, EPki, sety złożone przez innych. Czasami rozpłynę się na kilka stron A4, czasami dam Wam po prostu skupić się na utworze ;) Nie ograniczam formy – głównie zależy mi na tym by w tym jednym miejscu gromadzić jak najwięcej muzyki ponieważ zaczynam też…

 

 

3. Zapętlone radio

… czyli jeden odtwarzacz, w którym znajdziecie całą zapętloną muzykę. Eksperymentuję na razie z różnymi odtwarzaczami, zastanawiając się pomiędzy tymi, które zbierają zawartość bloga same, a tymi, w których mogłabym te sety poukładać sama. W tym momencie zapraszam Was do włącznie shufflera :)
Play this site on Shuffler.fm

 

Na razie tyle. Jeśli nadal będzie Wam mało muzycznych wrażeń to zapraszam na Facebooka oraz Twittera. I pamiętajcie – robię to dla Was, więc jeśli macie jakieś pomysły/uwagi/spostrzeżenia – piszcie! (kasia@zapetlone.pl <3)