Mój kalendarz seriali ostatnio się trochę opustoszył, głównie przez wakacyjną przerwę (chociaż to oznacza powrót Orange is The New Black i Suitsów!) ale też przez fakt, że porzuciłam dość dużo tytułów, by kiedyś powrócić do całych sezonów. Zdecydowanie bardziej wolę taki sposób ich oglądania. Teraz czeka na mnie cały sezon Gry o Tron.. Uf! :)

Jednak nadal lubię buszować po nowościach, ostatnio np nadgoniłam wszystkie sezony… Pretty Little Liars. Co prawda na przewijaniu (problemy nastolatków niestety mnie już nie ruszają) i chyba nie powinnam się do tego przyznawać na głos… ;) Lubię też sprawdzać jakie nowości szykują dla nas amerykańskie stacje telewizyjne. I w taki sposób znalazłam 3 nowe tytuły, na które będę bardzo bardzo bardzo czekać! Jestem ciekawa czy Was też one zaciekawią? :)

 

Wicked City

Chuck Bass powraca! ;) Ed Westwick wcieli się tym razem w seryjnego zabójcę, któremu całkiem dobrze idzie podrywanie i mordowanie dziewczyn. Cała akcja będzie się toczyła w Los Angeles w 1982 czyli erze rock’n’rolla i wszechobecnej kokainy. W pogoni za Edem ruszy całe miasto. Czy uda im się go złapać?

Każdy sezon Wicked City ma się koncentrować na innym zabójcy z miasta aniołów. Premiera odbędzie się 28go października.

Quantico

To będzie jeden z seriali, który łączy wszystkie moje ulubione elementy: trening, historię i zagadkę. Na samym początku poznajemy grupę rekrutów FBI, którzy dostają się na trening do Quantico. Wiadomo – tam dostają się tylko najlepsi, najbardziej inteligentni i najrzetelniej sprawdzeni ludzie. Zobaczymy jak wygląda ich trening, poznamy także ich prywatne historie. Jednak w trakcie serialu będziemy także rozwiązywać zagadkę z całkiem niedalekiej przyszłości. Otóż w Nowym Jorku dokonano kolejnego ataku terrorystycznego. Najbardziej wyrafinowanego od 9/11. Uśpiony agent był jednym z… studentów Quantico. Ciekawe, kto pierwszy zgadnie kto nim był?

Premiera serialu odbędzie się 28go września.

 

blood and Oil

Kolejny serial z byłą obsadą Gossip Girl. Tym razem w głównej roli wystąpi Nate Archibald, czyli Chace Crawford.

To będzie jedna wielka wojna. Pomiędzy wszystkim i wszystkimi. Młode małżeństwo wyrusza na poszukiwanie szczęścia przy wydobyciu ropy naftowej. Wkrótce dowiadują się o ogromnym terytorium, które jest „kopalnią złota” i postanawiają je zdobyć. Czy zarobią miliony? Wydaje mi się, że cały serial będzie oparty głównie na relacjach pomiędzy ludźmi, ponieważ gdy w grę wchodzą ogromne pieniądze, nie możemy przewidzieć tego jak zachowają się bohaterowie. Czy postanowią postawić wszystko na jedną kartę? A może zdrowy rozsądek wygra? Liczę na kawał dobrej i wciągającej historii!

Premiera zapowiedziana jest na  28go września.

To jak, na który tytuł czekamy najbardziej? ;)