Przed weekendowym wyjazdem ku górom, zostawiam Was z pięcioma nowościami, które warto przesłuchać!

 

Jackob Banks – Chainsmoking

Jackob podzielił się z nami singlem z nadchodzącej EPki The Boy Who Cried Freedom. Jak sam artysta stwierdził w wywiadzie dla The Fader: „Chainsmoking is about understanding that shit may be hard, but we push on any way”. Z niecierpliwością czekam na kolejne kawałki, a w wolnej chwili na pewno powrócę do Jego poprzednich utworów.

 

Sir Sly – High

To już prawie 3 lata, od kiedy Sir Sly zachwycił nas albumem You Haunt Me. Ostatnio zastanawiałam co się z nim stało – na szczęście powrócił z nowym singlem. O albumie nic jeszcze nie wiem, jednak wierzę, że usłyszymy go jeszcze w tym roku!

 

Parov Stelar – Mama Talking

Już 21 kwietnia w nasze ręce trafi nowy krążek od mojego guru elektroswingu. Parov Stelar dzieli się singlem z nadchodzącego albumu The Burning Spider. Przygotujcie się na dawkę tanecznej energii!

 

Cigarettes After Sex – Apocalypse

Na 9go czerwca szykuje się także debiutancki album Cigaretters After Sex. Uwielbiam ten kolektyw tak bardzo, że mam wrażenie, iż istnieją już długie lata – wyczekuję tego krążka z niecierpliwością <3

 

MaJLo – Get Down
Doczekaliśmy się także debiutanckiego krążka MaJLo – Over The Woods! Powiem Wam, że dokładnie na coś takiego czekałam. Warto, oj warto poświęcić chwilę na przesłuchanie całości od A do Z!