Tę playlistę składałam od kilku Tygodni, wrzucając do niej co lepsze, wakacyjnie brzmiące kawałki. Byłam pewna, że znajdują się na niej same skoczne, wesołe hity, przy których można skakać na linie do jeziora, urządzić ze znajomymi piknik na plaży czy wyruszyć na długą wycieczkę samochodową bez większego planu. Możecie wyobrazić sobie moje zdziwienie gdy zamiast tego usłyszałam raczej spokojny i stonowany mix ;) Tak czy siak jest to cudne zestawienie i mam nadzieję, że dacie się oczarować tym dźwiękom, zwłaszcza, że playlista nie jest jeszcze zamknięta :) Peace!

 

 

KONKURS!

Halo halo, ale to nie wszystko! Oprócz playlisty mam dla Was prawie wakacyjny konkurs Spotify!

Sprawa jest prosta. Utworzyłam podobną playlistę na swoim koncie i zastanawiam się… jakie inne fajne, tegoroczne dźwięki mogłyby się na niej znaleźć? Jeśli pomożecie mi, dodając do playlisty swoje kawałki (jest to playlista współtworzona) – macie szansę zgarnąć dwa kody Spotify Premium! 

Aby umieścić kawałek na playliście, konieczne jest dodanie jej do obserwowanych. Pojawi się ona wtedy po lewej stronie w kolumnie Playlisty, oraz w menu gdy klikniecie na kawałek, który chcecie dodać (dodaj do playlisy -> Almost Summer ☼).

Koniecznie napiszcie też w komentarzu, pod jakim nickiem i jaki kawałek dodaliście!

Dwójkę zwycięzców wybiorę pod koniec maja (31.05) odpisując na zwycięskie komentarze ;)
(pod uwagę będą brane tylko piosenki z 2016 roku!)

Po jednym kodzie rozdam także na zapętlonym facebooku oraz przez najbliższy newsletter. (btw, znajdzie się też w nim pewien sekretny news, dostępny narazie tylko i wyłącznie przez newsletter – więc warto się zapisać! :))

Powodzenia!

Link do playlisty