Co tu dużo mówić – piątek to dzień premier i w tym tygodniu wyłapałam dla was 5 nowości plus jeden bonus z zeszłego tygodnia. Udanego zapętlania!

Bishop Briggs – The Fire

Ah ah ah, to jest dosłownie i w przenośni OGIEŃ. Tak jak już pisałam w osobnym poście, Bishop Briggs od swojego debiutu przyprawia mnie o ciary, więc i tym razem bez większego zaskoczenia, zapętlam bez opamiętania nowy kawałek. Dodatkowo, na Spotify pojawiła się debiutancka EPka artystki. Piękny piątek!

 

SON LUX – DANGEROUS

Okej, trochę oszukuje, bo ten singiel wyszedł tydzień temu, ale z racji że to zestawienie jest spontaniczne postanowiłam podzielić się tym kawałkiem. Zwłaszcza, jeśli tak jak ja przegapiliście jego premierę. Dangerous to singiel z EPki Remedy, której będziemy mogli posłuchać już 12go maja. Muszę Wam się przyznać, że brakowało mi tej Son Luxowej alternatywy w moim życiu.

Keaton Henson – Epilogue

Ochłonęliście? Jeśli nie, to Keaton Henson Wam w tym pomoże. Oderwanie od codzienności, minimalizm w produkcji i przepiękne słowa sprawiają, że po raz kolejny udało mu się stworzyć intymną atmosferę, która jest niczym wiadro zimnej wody. Słuchając Epilogue mój świat się zatrzymał a emocje buzujące we mnie zmieniły kierunek. Keaton, chłopaku, skąd Ty bierzesz te dźwięki…

 

Jimi Charles Moody – Only You

Harley Sylvester po raz kolejny bawi się moimi emocjami. Od pierwszego kawałka jego nowego projektu czekam na pełen album i nadal nic nie wiadomo. Mimo to, każdy kolejny singiel cieszy ucho.

 

Kiiara – Whippin (Lyrics) ft. Felix Snow

Okej, to teraz czas na trochę #guiltypleasure czyli nowy kawałek Kiiary, którą pewnie dobrze pamiętacie z singla Gold. Nowy singiel pewnie szybko trafi na klubowe głośniki lub chociaż do radiostacji, więc cieszmy się nim, póki nie mamy go dość ;)

 

Parov Stelar – State of the Union ft. Anduze

Tak jak i ostatnio – w zestawieniu nie mogło zabraknąć Parova Stelara, który szykuje się do wydania nowego hmm.. 12go? albumu. Tym razem mamy coś nowego, bardziej pop niż electro swing, co może oznaczać, że nowy krążek jednak nas zaskoczy. Czekamy na 21.04!