To już trzeci rok, gdy biorę udział w akcji Andrzeja Tucholskiego – Share Week. Blogerzy z całej Polski, polecają innych blogerów i jest o tyle fajne, że całość kręci się wokół idei polecania wg. ważności danego bloga w naszym życiu. Dzięki temu, raz w roku mam wysyp nowych blogów, które zostają ze mną na dłużej, a i Wy możecie podejrzeć kto inspiruje Waszych ulubionych blogerów.

Postanowiłam podwinąć w końcu rękawy i zabrać się za wylistowanie moich ulubionych autorów z zeszłego roku. Sama chyba nie znalazłam się u nikogo w takim zestawieniu (co swoją drogą daje sporo do myślenia), dlatego postanowiłam skupić się tylko na tych blogach, które faktycznie zmuszają mnie do myślenia, kreatywności lub dyskusji. Krótko mówiąc – jak mój blog kiedykolwiek dorośnie, to chce być taki jak one! ;) Enjoy!

 

 

wyrwane-z-kontekstu-logo2_03

Wyrwane z kontekstu – czyli idealny blog dla dziewczyny po 25 roku życia.

OKej, pewnie młodsze dziewczyny i faceci w każdym wieku też go lubią czytać i czasami znajdą w nim coś dla siebie, jednak dla mnie Wyrwane z kontekstu, to miejsce gdzie mogę natrafić na dyskusje dziewczyn, które są na podobnym etapie życia co ja. Alfabet udanego związku, opowieści o kobietach spod znaku Charlotte czy Wojna Płci prowadzona razem z Stay Fly są dla mnie często lepszą lekturą niż niejedno czasopismo. A i ta coniedzielna kopalnia linków – miód malina!

 

logo-pauliny

Jestem Spragniona  czyli blog, który mógłby być książką.

Pragnienia Pauliny są różne, jednak zawsze opisane są takim stylem, że można o nich czytać bez końca. Jedne sprawiają, że zaczynasz marzyć, inne zrzucają Cię na twardą ziemię. Przy niektórych się śmiejesz, przy innych czujesz smutek. Koktajl emocjonalny na życzenie. Warto zaglądać.

blog-logo-okWorqshop – czyli blog, który daje kopa kreatywności i motywacji.

Nie będę ukrywać, że to jest ten typ bloga, którego zawsze chciałam prowadzić, ale nigdy nie miałam wystarczająco dużo zapału i wiary w swoje siły by się za to zabrać. Kasia, autorka bloga, oprócz dawania czytelnikom dużej dawki pomysłów i wskazówek, prowadzi tam też swojego rodzaju dziennik, w którym dokumentuje swoje postępy, motywuje sama siebie do robienia w życiu nowych rzeczy i cały czas sama się uczy. Inspirująca dziewczyna i jestem pewna, że znajdziecie tam coś dla siebie ;)

 

[stag_divider style=”dashed”]

W tym roku zostawiam Was tylko z trzema linkami. Moje poprzednie rekomendacje nadal są jak najbardziej aktualne, więc możecie sprawdzić zestawienia Week Share 2014 i Week Share 2015.

A Wy kogo czytacie i moglibyście mi polecić?