Nie chcę sobie nawet zacząć wyobrażać jak duże zaległości narobiłam sobie w muzyce przez całe te blogowe przenosiny. O moim poślizgu świadczy chociażby to, że od pięciu dni hula po sieci drugi singiel z nowego albumu Bonobo Migration, którego premiera jest zapowiedziana na 13go stycznia.

Break Apart  to po prostu cudo. Dla mnie – głównie dlatego, że do współpracy zostało zaproszone moje ulubione duo – Rhye.  Kanadyjski piosenkarz Milosh oraz duński instrumentalista Robin zachwycili nas swoim albumem Woman. Jestem pewna, że było to dla nich świetne doświadczenie, zresztą zobaczcie jak Milosh skomentował tę współpracę:

I’m so happy Simon asked me to work on this song with him. From the moment I heard the instrumental track it spoke to me more than I can express in words. Being able to work with an artist that continuously makes me envious, like Simon, is where I always want to be.

 

Na najnowszym krążku Bonobo, usłyszymy także Nicka Murphiego (Chet Faker), Nicole Miglis  i Innov Gnawa. Czekamy na 13.01, prawda?