Mam problem – kompletnie nie potrafię w tym roku odnaleźć świątecznej atmosfery. Pomożecie mi ją poczuć? ;)

W tym roku postanowiłam zrobić świąteczną playlistę razem z Wami! Na Spotify utworzyłam specjalną playlistę świąteczną i teraz piłeczka jest po Waszej stronie – dzięki funkcji playlist współtworzonych, możecie dodać do niej swoje propozycje!

Aby umieścić kawałek na playliście, konieczne jest dodanie jej do obserwowanych.
Pojawi się ona wtedy po lewej stronie w kolumnie Playlisty, oraz w menu gdy klikniecie
na kawałek, który chcecie dodać (dodaj do playlisy -> Let it Snow).

 

Link do playlisty // URI: 00YV7zrWFCKljBTW2RZsDp

 

Aby wziąć udział w konkursie napiszcie w komentarzu, pod jakim nickiem i jaki kawałek dodaliście oraz dlaczego wybraliście akurat tę piosenkę! Dzięki temu, będziecie mieli szansę zgarnąć świąteczne prezenty! Czekają na Was dwa kody Spotify Premium lub niezwykle mały i poręczny głośnik bezprzewodowy TP-Link Groovi Ripple

Głośnik może się okazać całkiem dobrym towarzyszem życia – przyjrzałam mu się dokładnie i mimo, że na pierwszy rzut oka nie jest najbardziej imponującym urządzeniem, jakie widziałam, to ma w sobie wystarczająco dużo mocy by dostarczyć nam muzykę obojętnie gdzie i kiedy. Wytrzyma 4h na jednym ładowaniu, waży tylko 175g (!) i możecie się od niego oddalić o 20m (a raczej Wasz telefon), więc spokojnie można go używać nie tylko w domu, ale też na wszelkich wyjazdach (więcej info tutaj). Szczerze powiem Wam, że w tym roku doceniłam to cudo techniki, jakim są małe, przenośne głośniki – teraz nie potrafię sobie wyobrazić bez nich życia!

 

Podsumowując

Trójkę zwycięzców (Spotify, Spotify, głośnik) wybiorę w drugi dzień świąt tj 26.12 wieczorem, odpisując na zwycięskie komentarze ;) Do tego czasu możecie dodawać piosenki i komentarze! Pod uwagę wezmę oczywiście nie tylko to jak bardzo piosenka potrafi wprowadzić w świąteczny nastrój, ale także kilka słów wyjaśnienia, które zostawicie w komentarzach! Czekam na Wasze historie. Możecie też zaznaczyć czy macie ochotę na kod Spotify czy głośnik!