Zrobiłam to. Przyjrzałam się co zapętla dzisiaj młodzież. Kto jest na topie, jeśli nie Bieber czy Miley. Do kogo wzdychają nastolatki z gimnazjum? Czyje teksty podśpiewują sobie idąc do szkoły? W przymrużeniem oka wybrałam najciekawsze popowe perełki. Miałam przy tym masę zabawy i mam nadzieję, że też się będziecie nieźle bawić oglądając te klipy ;) Enjoy!

 

The Vamps

O One Direction nie będę pisać, bo ich wszyscy znacie. Za to ten zespół, The Vamps, zainspirował mnie do utworzenia tego wpisu ;) Kwintesencja muzyki dla nastolatków ujęta w jednym klipie. I uważajcie – refren się zapętla!

All I wanna be, all I ever wanna be, yeah, yeah
Is somebody to you

 

5 Seconds of Summer

Pierwsze sekundy klipu zdecydowanie nie zapowiadały takiej balladki. Myślałam, że zaraz będzie coś na styl Green Daya, a tu takie słodkie zawodzenie. Chłopcy próbują odpowiedzieć na pytania, które męczą każdego zakochanego nastolatka…

Sometimes I start to wonder, was it just a lie?
If what we had was real, how could you be fine?

… nadal robiąc sobie tatuaże w serduszkach. Niesamowite, że ten trend nigdy się nie starzeje ;)

Your lipstick stain is a work of art
I’ve got your name tattooed in an arrow heart

 

RIXTON

Tęskniliście za boysbandem z prawdziwego zdarzenia? Powyższe dwa nie równają się temu co zaraz zobaczycie. Po prostu podziwiajcie! ;) Btw. Też Wam się kojarzy z Lonely No More? ;)

All I need’s a little love in my life
All I need’s a little love in the dark

 

CHARLIE XCX

Boom Boom Clap! Czyli skoro nie chodzisz na wuef to chociaż sobie poklaszcz w domu. Swoją drogą pamiętam te godziny wytańczone w pokoju, w domu moich rodziców. Uwielbiałam słuchać takich kawałków i oddawać się całkowicie tym piosenkom. W sumie to.. nadal to uwielbiam ;)

 

Austin Mahone

Co my tu mamy. Dancefloor, niegrzeczny chłopiec, niebezpieczne dziewczyny i te kocie ruchy! To musi być hit na dyskotekach. Do tego wszystko przy pomocy sławnego Pitbulla (który w tym klipie, przeznaczonym dla młodzieży, jest wg mnie trochę creepy jeśli mam być szczera ;)).

 

MKTO

Okej, ten numer ma już rok i może niektórzy z Was go kojarzą, ale myślę, że nadal zapętla się w młodzieńczych słuchawkach. Na taką piosenkę sama bym kiedyś poleciała ;) Te oldschoolowe mikrofony i garnitury robią swoje. I jeszcze taki ładny chłopiec śpiewa Ci, że uratowałaś mu życie. No bajka :D

Ooo pretty baby
This world might have gone crazy
The way you saved me,
Who could blame me
When I just wanna make you smile

 

Tyle ode mnie. Jeśli macie młodsze rodzeństwo, albo jakiś wgląd w playlisty młodzieży to chętnie dorobię drugą część korzystając z tego co podrzucicie! ;)