Dzisiaj będzie to coś podobnego do ostatniego przeglądu, jednak bardziej skupione na muzyce elektronicznej. Poniższa playlista zawiera pół godziny muzyki, która może wprowadzić Was w różne nastroje – będzie trochę energetyków oraz kilka chyba spokojniejszych kawałków. Enjoy! :)

 

Na dzień dobry trafiłam na świetną premierę nowego tracku Khushiego. Pojawił się on w jednej z tygodniówek i byłam bardzo ciekawa co będzie dalej. Przy „In The Sun” chętnie potańczyłabym w wakacje w jakimś klubie ;)

 

 

 

Ten remix jest chyba najbardziej eksperymentalnym zjawiskiem jakie przewinęło mi się przez soundcloud. Ocean ma swój specyficzny styl, remixowanie jego to tak jak robienie masła maślanego, jednak Kill J zrobił całkiem ciekawą robotę. Zresztą – porównajcie sobie poniższy track z oryginałem. W remixie brakuje mi trochę tej wyrazistości wokalu, ale nie można mieć wszystkiego ;)

 

https://soundcloud.com/ocea-n/to-lose-kill-j-remix

 

 

To cudo poleciało prosto do kolejnej Tygodniówki. Uwielbiam te głębsze wokale, które sprawiają wrażenie lekko przygaszonych. Poza tym jest to piękny track do którego można się pobujać z boku na bok ;) Vaults są na mojej liście do śledzenia w 2014, jestem wręcz głodna kolejnych kawałków!

 

 

 

Kolejny żeński wokal, połączony z bardzo dobrymi dźwiękami. Jeśli lubicie te moje około indie klimaty, to ten kawałek też powinien Wam przypaść do gustu. Zwłaszcza, powtarzam się, ten wokal. Spróbujcie też ich innego kawałka – GOHM. Oba zrepostowane przez zacny kanał Karoliny, a co za tym idzie mają  certyfikat jakości ;)  Będzie youtube, bo soundcloud się nie ładuje :/

 

 

 

Okej a teraz coś lżejszego, miejscami zahaczającego bardziej o pop i timberlowskie klimaty, jednak kawałek przemówił do mnie. #JestemTylkoDziewczyną ;)

 

 

 

Oh tutaj takie cudowności. Może nie aż tak mocno eletroniczne co poprzednie, ale widze, że narobiło buzzu i dużo osób go lubi, więc słuchajcie. Świetny, wyćwiczony wokal o szerokim zakresie umiejętności… Aaaa #zarazWracamZapętlamPiosenkę

 

 

 

Wracamy do elektroniki. Ten wpis nie miałby chyba racji bytu, gdyby nie znalazł się tu najnowszy remix od Flume, który tym razem wziął w obroty Lorde i jej hit „Tennis Court”

 

 

 

A jak już o hitach mówimy to jako ostatni leci najnowszy track Jamiego XX. Nie rozumiem go. Nie zachwycił mnie. Ta elektronika wcale nie robi na mnie wrażenia. Jest dobra, oczywiście. Jest pewnie lepsza niż większość tego co dzisiaj wrzuciłam. Ale mam tak okrutnie mieszane uczucia… Co Wy sądzicie na ten temat?

 

https://soundcloud.com/detailsofmylife/jamie-xx-girl

 

 

Wszystko. Podobało się? :) Cała playlista dostępna jest tutaj – Przegląd Soundclouda #2