Cześć, jak pewnie zauważyliście ostatnio delikatnie przystopowałam z blogowaniem. Związane jest to ze zmianami, które właśnie odbywają się w moim życiu. Jednak powoli wracam do mojej codzienności i dlatego, zanim na nowo rozpędzę się z blogowaniem, postanowiłam zadać Wam kilka bardzo ważnych (i kilka mniej ważnych, ale nadal ciekawych) pytań :)

Ankieta powstała po to, bym mogła lepiej zrozumieć po co lubicie tutaj przychodzić i czego Wam brakuje. Co lubicie w zapętlonym blogu, a czego nie. Chcę też wiedzieć jakiej muzyki słuchacie i czym ona dla Was jest.

Uzupełnij ankietę

 

Jednocześnie, w ramach podziękowania za poświęcony czas, wśród wszystkich odpowiedzi wybiorę 10 osób, które zgarną jedną z płyt widocznych na zdjęciu (Wy wybieracie które chcecie!). Chcę jednak zaznaczyć, że Wasze odpowiedzi nie będą miały wpływu na wybór ich nowych właścicieli, dlatego liczę na szczere odpowiedzi! :)

IMG_5352
Ankieta będzie otwarta przez min. 2 tygodnie. Gdy zbiorę już wystarczająco dużo odpowiedzi napiszę też osobny post z podsumowaniem ankiety :) To jak, pomożecie mi?