Jestem z siebie dumna. Rok temu, gdy pisałam pierwsze posty na tego bloga czułam w sobie ogromną potrzebę podzielenia się kilkoma piosenkami i wykonawcami. To samo uczucie towarzyszy mi przez cały rok – każdy post jest pisany z równym zaangażowaniem i chęcią podzielenia się tymi wszystkimi dźwiękami.

Nie zawsze jest łatwo. Czasami siadam przed komputerem i ogarnia mnie wielkie zwątpienie. Jak mam napisać coś nowego gdy przez cały tydzień zapętlałam kilka opublikowanych już kawałków? Czy mogę po prostu napisać – „ej, zapętlajcie tamto, bo jest TAK BARDZO DOBRE, że nie jestem w stanie słuchać niczego innego”?  Czy może odwrócicie się na pięcie i już nie wrócicie?

Te zwątpienia zawsze kończą się dobrze – przesłuchuję podesłane przez Was kawałki, sprawdzam co dzieje się na fejsbukowych tablicach, szukam inspiracji wśród moich najlepszych influencerów (Łukasz, Karolinka – dzięki! <3) i nagle trafiam w sam środek oceanu z dobrą muzyką, która tylko czeka by o niej napisać.

Cieszę się, że to czytasz. Mam nadzieję, że znajdujesz tutaj dla siebie dobre zapętlenia. Pamiętaj – ja zawsze czekam by przesłuchać co masz dobrego w słuchawkach. Dziel się, pisz, komentuj. Dzięki temu ten blog żyje :)

Aha… I dziękuję Ci za to, ze tu jesteś :)