Wystarczyła chwila nieuwagi i okazuje się, że nowa płyta Florecne już śmiga na Spotify! Śmiało, słuchajmy!

Ta płyta jest o wiele spokojniejsza od pozostałych. Jak wyjaśnia sama Florentyna nowy album był pisany podczas jej przerwy między trasami koncertowymi i dlatego…

“it comes from a quieter place, one that is less grand and more vulnerable. Without the structure of touring, you have to face your own chaos.”

“I was playing gigs nonstop since I was 21. When I was left to my own devices, I realized I was fucking everything up. I was in and out of a relationship, in and out of drinking too much. It was like constantly picking yourself up and then dropping yourself, picking yourself up and dropping yourself. And that was exhausting.”

I nie, nie jest to płyta o rozstaniu. Welch prosto mówi, że te piosenki są o byciu uczciwym wobec siebie i są jej próbą zrozumienia swojej osoby. Jestem ciekawa, czy odnajdziecie w tych piosenkach także elementy, które pasują do Waszego życia? Dajcie znać w komentarzach!

 

[stag_divider style=”dashed”]

–> KONKURS <–

Mam do rozdania jeden egzemplarz How Big How Blue How Beautiful!  (po długim weekendzie rozdam cały komplet jej płyt przez newsletter (tak, wyślę nowy numer w przyszłym tygodniu! ;)) lub na facebooku. Stay tuned! :))

Żeby zdobyć krążek, zostawcie w komentarzu piosenkę, która najlepiej opisuje… Was samych :) Czyli taką, z którą się utożsamiacie. Dopiszcie też kilka słów wyjaśnienia!

 

WYNIKI

Tak jak pisałam na Fb – jestem Wam ogromnie wdzięczna za udział w konkursie! Za każdą piosenkę i historię. Bardzo, ale to bardzo ciężko było mi wybrać jedną osobę przy tylu fajnych odpowiedziach. Jednak płyta powędruje do… Anity Z.

Jednak nic straconego, niedługo będzie można zgarnąć jeszcze raz nową Florence – stay tuned!