róz2

Zapętlone założyłam pod pewnym impulsem. W tamtym miesiącu poznałam tyle nowej, dobrej muzyki, że po prostu musiałam gdzieś ją przelać. Nie byłam do końca pewna jak długo pociągnę – znam swój słomiany zapał i umiejętność pozostawiania rzeczy z dnia na dzień. Dlatego postanowiłam stworzyć coś więcej niż tylko kolejny blog. Dzięki temu postanowieniu przesiedziałam kilka dni, zanim do głowy wpadła mi ta wręcz oczywista nazwa – Zapętlone ;). Spędziłam też dużo godzin wybierając i dostrajając szablony na wordpress.com (nawet przy tak ograniczonych możliwościach), oraz później na własnym serwerze. Cały czas mam w głowie pomysły co zrobić, żeby mi i Wam było tu przyjemniej wracać ;)

Stąd nowy szablon, jeszcze trochę nad nim pracuję, zmieniam czcionki, szerokości, ustawienia. Dodaję ikony, lepsze zdjęcia, ogólnie robię przegląd wszystkich postów, tagów, kategorii i linków :) Dajcie mi jeszcze trochę czasu a będzie tu lśniło ;)

Wracając do historii bloga – miałam też taki mały-duży cel. Napełniona pozytywną energią po Pogaduchach Blogerów we Wrocławu, założyłam bloga, zaczęłam pisać, zaczęłam obserwować blogosferę, czytać, rozmawiać, podziwiać, dyskutować. W którymś momencie po cichu postanowiłam sobie, że dostanę się na Blog Forum Gdańsk. Największe spotkanie blogerów w Polsce. Na drugim końcu Polski, czyli jadąc tam nic innego mnie nie będzie rozpraszać. Będę mogła poznawać innych blogerów, sluchać ich historii, wymieniać się linkami i wrócić do domu bogatsza o nowe przeżycie, nowo poznane miasto i bogatsza o wiedzę, która sprawi że Zapętlone będzie lepsze.

To małe marzenie właśnie się spełnia. Gdy w końcu na moim telefonie pokazała się ikonka maila
z napisem Blog Forum Gdańsk, z wrażenia prawie go upuściłam. To był ten świetny moment – jadę
czy nie?

zapbfg

Tak tak tak! :):):):)Potwierdziłam wszystko i mogę Wam już oficjalnie powiedzieć, że…

fb-uczestnik-1-min

:):):) #pełniaszczęsciairadości

Teraz mam podwójną chęć do wszystkiego, dlatego szykujcie się na dużo nowości! ;) Wierzę w to,
że ten wyjazd będzie ważnym momentem dla bloga. Może w końcu poznam jakiegoś innego blogera muzycznego? ;)

I tak, przechodząc do nowości, mam (oprócz zmian wizualnych) jeszcze jedno ogłoszenie – zmieniam dzień Tygodniówek na poniedziałek. Coby lepiej się nam zaczynało tydzień i co by były one bardziej przemyślane i lepiej opracowane. Mam nadzieję, że od teraz poniedziałki nie będą dniem pdt. „znowu muszę iść do pracy/szkoły/na uczelnię” tylko dniem „o! dzisiaj czeka mnie kolejna dawka fajnej muzyki!”:)

Dlatego dzisiaj, jako że nie chcę Was zostawić zupełnie bez niczego, dzielę się z Wami playlistą, którą stworzyłam dla Organizatorów #FBGdansk w ramach dodatkowej próby przekonania ich, że jestem idealną osobą by znaleźć się w gronie wybranych blogerów. Przy doborze kawałków kierowałam się głównie ich tytułami ;) ale wszystkie zostały wybrane z moich playlist. Przyjemnego słuchania!