Twitter jest nieokiełznany. Bardzo, ale to bardzo długo trwało zanim nauczyłam się jak w nim funkcjonować. I teraz, gdy mam już za sobą prawie 5 tysięcy tweetów, chcę się z Wami podzielić moimi 50+ twitterowymi crushami, czyliprofilami dla których tam codziennie wracam :)

Jeśli szukam nowej muzyki…

(i doceńcie, bo nigdy do tej pory nie dzieliłam się moimi źródłami! ;))

Pigeons & Planes, Breaking More Waves, Crack In The Road, TripleJLinda, Muzyczne Wędrowanie, Jjjasia a także duo vendie i ruuudzielec, którzy potrafią wykopać cuda na twitterze :)

Jeśli chcę się pośmiać…

Tadeusz Sznuk, Exploding Unicorn, Suchar Dzienny

tad

 

Jeśli chcę podpatrzeć co robią fajne osoby…

… to czytam co napisali: Ikotele, AvdotiaPL, LANcaster, AMalenstwoUlaLupinska, KaroHalik, Cornelkaaa, LetargowaaBezMasla, GlupioWyszlo, Olurydlo, Narkolepsja, Ta_Emilia_, KotemJestem, Pieinggg, KasiaKoczulap, DoItWider, soKayka, ErillekCietyJezyk, DagmaraPakulska, Niewlasciwa, Szf87, Jacek_Zieba, Ovvlsome, Trzycztery, MikeyZiel

(Były to tylko i wyłącznie osoby, które przyszły mi pierwsze na myśl! Tzn że często je na twitterze widuję i lubię czytać co piszą. Ale polecam też całą resztę obserwowanych przeze mnie osób ;))

lan

 

A jeśli chcę się przy okazji czegoś fajnego od kogoś nauczyć to zaglądam do…

MTarnawska, MalczewskaAnna, AndrzejZasowski, JakubProszynski, RitaPater, HattuBlog, ArturJabłoński, LukaszDebski

Jeśli chcę zobaczyć jak powinna działać tam marka to zaglądam do…

E.Wedel, Gruby Benek, T-MobileCoffeDeskPl, Tiger Energy Drink, Dawca_pl, Brand24

I jest to bardzo dobra podstawa pierwszych kont, które powinniście tam śledzić! :) Serio, gdyby mi ktoś podsunął te konta na dzień dobry, to na pewno szybciej bym się wkręciła w Twittera! Aleeee… Każdy musi znaleźć coś dla siebie. tak po prostu. Szukajcie a znajdziecie :)

 

TweetupPL_na__PGENarodowy-890x306

A na koniec, jeśli przekonałam Was do używania Twittera i chcielibyście jeszcze szybciej poznać fajnych ludzi, którzy tam siedzą i ogólnie chcielibyście poczuć klimat tej społeczności, to zapraszam Was na #TweetupPL, czyli największą imprezę twitterową w naszym kraju. Odbędzie się ona już 5go września na.. Stadionie Narodowym!

Czeka tam na Was dużo dobroci plus oczywiście wiele wspaniałych osób. I oczywiście ja! :D Będziecie mnie mogli znaleźć w strefie chilloutu organizowanej przez T-Mobile Polska. Przybijemy pjonę? :) Zarejestrować można się o tutaj.

Do zobaczenia!