O mnie / Współpraca

13620955_1065732860184603_8874282033268057246_nCześć!

Lubię dużo różnych rzeczy, wśród których muzyka zajmuje szczególne miejsce. Przez moją głowę przepływa tysiąc myśli na minutę i jeszcze więcej dźwięków. W ramach dbania o zdrowie stwierdziłam, że niektórymi z nich będę dzielić się tutaj.

Przy okazji udało mi się stworzyć miejsce, dla ludzi ceniących dobre dźwięki. Dla tych, którzy nie boją się nowych brzmień, i którzy chcą poszerzać swoje muzyczne horyzonty. Mimo całego chaosu siedzącego w mojej głowie, staram się by Zapętlone było miejscem spokojnym, przyjaznym i nie podążającym tylko za tym co na topie. Piszę o tej muzyce, która naprawdę mnie zafascynowała. Przegrzebuję zakamarki sieci w poszukiwaniu dźwięków, które są warte przekazania dalej. Będąc na moim blogu rozsiądź się wygodnie, przytul ulubiony kubek herbaty i wsłuchaj się w moje zapętlenia :)

Muzyka to moje hobby, na co dzień pracuję jako marketing manager w Droids On Roids, firmie, która tworzy niesamowite aplikacje mobilne. Możesz mnie spotkać nie tylko na koncertach, ale także wydarzeniach branżowych :)

A jeśli chcesz porozmawiać, napisz do mnie!

kasia@zapetlone.pl

Sprawdź także, w jaki sposób możesz ze mną współpracować.