Pamiętam jak dziś, gdy podczas pierwszej imprezy urodzinowej mojej drużyny lacrosse, Kosynierów Wrocław, podeszła do mnie dziennikarka ze studenckiej tv i zaczęła wypytywać o to, co my tak właściwie wyrabiamy. Nie wiem jakim sposobem, nie stwierdziła że jesteśmy bandą niepełnosprawnych umysłowo ludzi, gdy przyszła na kolejny trening, który odbywał się w dzień kobiet i zamieniłyśmy się z facetami miejscami podczas wspólnego meczu (czyt. dziewczyny w pełnych ochraniaczach, kaskach, z dziwnymi kijami, wpadających na siebie i bijących na oślep każdego, kto podwinął się pod kij ;)). Zamiast uciekać gdzie pieprz rośnie, przyszła na kolejny trening i została. I to na długo :)

Po 6 latach znajomości, Kasia stała się właścicielką magicznego sklepiku, wypełnionego rzeczami, które chętnie sama odnalazłabym w swoim mieszkaniu. Kubki, poduszki, miski, dzbanki, doniczki – wszystko to z ręcznie wykonanymi, wanderlustowymi klimatami. Sprawdźcie sami, jakie cuda wychodzą spod jej rąk. Rozmawiając ostatnio, wpadłyśmy na pomysł by zrobić wspólnie akcję, w której Kasia podzieli się swoją muzyką i obdaruje kogoś z Was swoim kubkiem – stwierdziłam, że na pewno pokochacie jej muzykę, a kubek też znajdzie dobrego właściciela! :) Dlatego włączcie play i znajdźcie zadanie konkursowe na dole posta. Czekamy na Wasze odpowiedzi! <3

 

 

Zapętlona Kasia

Przyznaję, że stworzenie tej listy, było dla mnie sporym wyzwaniem. Jest tyle świetnych utworów, tylu wspaniałych artystów i TYLE emocji, które we mnie siedzą. A to one decydują o tym, co aktualnie poleci z głośników. Poniższa playlista to mieszanka tych emocji – od utworów nieco spokojniejszych,melancholijnych, do tych z mocniejszym brzmieniem. Nie zabrakło też klasyki :)

Często przy tej muzyce pracuję, bywa również, że nastraja mnie na tułaczkę. Niektóre zasłyszane dźwięki potrafią sprawić, że zostawiam to, co dotychczas robiłam i idę do lasu. Ale bez słuchawek -tam wsłuchuję się tylko w siebie i w głosy drzew. Mam nadzieję, że i Wy znajdziecie tutaj coś dla siebie :) Peace <3

Tracklista:
Devendra Banhart – Hey Mama Wolf
Blue Fundation – Eyes on fire
Eric Clapton – Layla
Agnes Obel – Riverside
Nneka – Heartbeat
Dolly Parton – Jolene
Led Zeppelin – Stairway to Heaven
Eddie Vedder – Society
Birdy – Shelter
Alabama Shakes – Hold on
Florence + The Machine – Never Let Me Go
Jassie Ware – Wildest Moments
Candy Dulfer – Lily Was Here
Guns N’ Roses – Knocking on heaven’s door
Aurora – Running with the wolves
Bebe – Siempre Me Quedara
Steppenwolf – Born to be wild

 

➳ KONKURS ➳

Nasz konkurs będzie bardzo… przyjemny :) Bo to właśnie na przyjemnościach chcemy się skupić. DO wygrania będzie jeden, wybrany przez Was kubek ze zdjęcia:

Untitled design

 

Zadanie konkursowe jest proste! Powiedz nam, czym dla Ciebie są drobne przyjemności?
Forma zgłoszenia jest dowolna – możesz pisać, śpiewać, rysować, podrzucić nam zdjęcie lub film.
W zgłoszeniu napisz też, który kubek ma powędrować do Ciebie!

Konkurs trwa tydzień, czyli do 3.05.
Zwycięzcę wybierzemy razem z Kasią i wyniki ogłosimy 8.05.

Skoro wiecie co robić to teraz lajki w górę dla Make My Wonderland i zabierajcie się do opowiadania nam o Waszych przyjemnościach! Powodzenia!