Tworząc nowy numer newsletteru puściłam sobie stream na soundcloudzie i co jakiś czas łapałam się na krótkiej myśli o fajne, dobre brzmienie, ciekawe. W końcu udało mi się oderwać od MailChimpa i przyjrzałam się temu co leci w głośnikach. Okazało się, że od 20 minut słucham jednej EPki od zespłu Mannequins on 7th Street. Album wyszedł 3 dni temu i składa się z 5 piosenek, które idealnie będą nadawały się na nocne jazdy po mieście. O, właśnie do tej szufladki ich wrzuciłam.

 

 

Superblue to kolekcja melancholii o popowym zabarwieniu, z cudownym basowym podbiciem, które daje wrażenie idealnie wyważonej głębi. Słucham tej EPki drugi raz, ale nadal nie potrafię wybrać swojego ulubieńca. Każdy z kawałków płynnie przechodzi do kolejnego a całość idealnie się zapętla. Duet złozony z Alexandr Lambrechta i Tima de Fontaina odwalili kawał dobrej roboty ;)

 

 

Oprócz powyższej EPki duet wydał dwa inne kawalki Sofia oraz Wailing Of Hesione, które na pewno przypadną Wam do gustu, jeśli polubiliście powyższą EPkę. Z drugiej strony możecie usłyszeć rożnicę pomiędzy starymi a nowymi dźwiekami. Piosenki z albumu są zdecydowanie bardziej doszlifowane. Mam nadzieję, że chłopcy się wybiją i będziemy mogli posłuchać ich dłuższego albumu w przyszłym roku :)