Ok, umówimy się – jeśli ktoś kiedyś zaprosiłby Was na Super Bowl to nawet jeśli nie kręci Was futbol amerykański, jest to impreza na której po prostu chciałoby się być. Jest to niesamowite wydarzenie, i widać to nawet oglądając wycinki z powtórki wydarzenia na youtubie. Oprócz wspaniałych reklam, na które co roku niecierpliwie czekam (i w których roi się też od dobrej muzyki), możemy tam także zobaczyć największe gwiazdy popu. Wykonania, które zostały zagrane w tym roku były naprawdę wyśmienite, więc jeśli ich nie widzieliście – poświęćcie kilka minut!

 

Hymn Narodowy w wykonaniu Lady Gaga

Lady Gaga to artysta, która potrafi zaskoczyć. Udowodnia to na każdym kroku, a dla mnie kwintesencją jej ogromnego talentu jest jej duet z Tonym Bennettem. Wczorajsze wykonanie Hymnu Narodowego Stanów Zjednoczonych było niesamowitym występem. Poczułam ciary i jestem pewna, że ludzie na stadionie także poczuli powagę tego momentu. Pieknie!

 

BEYONCE I Bruno Mars

Był taki czas, kiedy koło Beyonce przechodziłam obojętnie, ale od jakiegoś roku moje nastawienie się zmienia. Gdy widzę, to co wyczynia ona na scenie przed tysiącami ludzi jestem pod coraz większym wrażeniem. Jej występ na Super Bowl był energiczny i po prostu widowiskowy. Swoim nowym singlem Formation oraz tańcem z Bruno Marsem, któremu towarzyszył oczywiście Mark Ronson, kompletnie przyćmiła występ Coldplay, dla którego miała być tylko dodatkiem ;) No cóż, tak bywa, a internet pozostaje bezwzględny. 

 

Drake dla T-Mobile

A jeśli chodzi o reklamy to polecam Wam Restricted Bling z Drake w roli głównej. Osobiście się popłakałam, majsterczyk :)

 

Trubute dla Bowiego

Chwytająca za serce reklama od Audi. Commander oprócz świetnego storytellingu ma w sobie także tribute dla Davida Bowiego, to właśnie jego Starman leci w tle.

 

Missy Elliot i nowa usługa Amazona

Amazon Echo to taki wynalazek, który oglądaliśmy w filmach Sci-Fi jakiś czas temu. Reagujący na nasz głos system, który odpowie na każde pytanie, puści muzykę i przeczyta najnowsze wiadomości. Przy okazji jego reklamy mogliśmy także usłyszeć kawałek nowego singla Missy Elliot Pep Rally :)

 

Tyle ode mnie, a może Wam przypadła do gustu jakaś reklama z muzyką w tle? Podzielcie się w komentarzach! :)