Dzisiaj rano dostałam jedną z najfajniejszych przesyłek jakie może dostać ktoś kochający muzykę – niespodziankę od organizatorów Malta Festival Poznań. Oprócz świetnej, festiwalowej koszulki, znalazłam kopertę zawierającą… dwa bilety na koncert Damona Albarna! <3

 

Pełnia szczęścia i radości – wiadomo, gwiazda światowej klasy dająca koncert w naszym kraju to jest COŚ! ;) Do tego na supporcie REBEKA. Czego można chcieć więcej od weekendowego koncertu? ;) Już od dawna myślami krążyłam wokół wycieczki do Poznania… Jednak życie planuje mi inne eventy w takie cudowne dni… Na przykład ślub jednej z najlepszych przyjaciółek z czasów szkolnych ;) Wesela, poprawiny i te sprawy wykluczają możliwość dotarcia na czas… I tu pojawia się dobra wiadomość dla Was:

 

ODDAM PODWÓJNY BILET NA KONCERT DAMONA ALBARNA

 

Jak wiecie, walutą obowiązującą na moim blogu są dobre piosenki także jeśli chcecie zgarnąć bilety zostawcie w komentarzach dobrą muzykę, która mogłaby się znaleźć w kolejnej edycji Malta Festival Poznań ;) Krótkie wyjaśnienie będzie mile widziane ;)

Sprawy organizacyjne:

1. Konkurs trwa do jutra, do godziny 11:30
2. Ogłoszenie wyników nastąpi o 12:00
2. Bilety będą do odebrania osobistego w centrum Wrocławia 24 godziny na dobę :)