Od dwóch tygodni próbuję się zebrać w sobie i napisać coś w ramach „Tyle dobra” ;) Czas zacząć robić regularne przeglądy Internetu ;) Dlatego dzisiaj – to co najświeższe i najbardziej smaczne. Enjoy!

 

Airling już znacie. Dwa najnowsze kawałki z EPki Love Gracefully są po prostu PRZEPIĘKNE.

 

De̊ǰa wypuściła nowy teledysk do kawalka Heavy Weather. Cudowne dźwięki połączone z obrazem dają niesamowite wrażenie.

 

 

A jak już jesteśmy przy żeńskich wokalach to mam dla Was także nowośc od Jessie Ware. Kind Of…Sometimes…Maybe to kolejna nowość z nadchodzącego krążka artystyki. Tough Love wychodzi 13go października. Zdecydowanie jedna z najbardziej wyczekiwanych przeze mnie premier.

 

Najnowsza EPka Josefa Salvata,zbliża się wielkimi krokami. Podobno na trackliście są 4 kawałki. Poniższa nowośc, Shoot&Run, This Love (znowu?) i Diamonds. wszystko okaże się już za 3 dni.

https://soundcloud.com/josef-salvat/open-season

 

Te dźwięki czakają na Was już od jakiegoś czasu – nowość od Mexico City Blondes. Elektryzujące, łatwo się zapętlające. Idealne do nocnych przebieżek ;)

 

Także SAFIA wrzuciła coś nowego. You Are The One różni się od poprzednich kawałków… ale tylko na początku. Po chwili mamy dobrze znane elektroniczne dźwięki ;)

https://soundcloud.com/safia-music/you-are-the-one

 

Możecie już znać ten kawałek od Asgeira. Nowością jest natomiast fakt, że wychodzi wersja Deluxe albumu In The Silence, na której znajdziecie niepublikowane dotąd piosenki. Dla prawdziwych fanów to pewnie wiadomość roku ;)

 

 

A na koniec dobry set od Cheta Fakera ;)

 

 

Polecam Wam też oczywiście najnowszego:
Bena Howarda
Damiena Rice
duet You & Me 
oraz album Alt-J