Zimo gdzie jesteś? Też za nią tęsknicie? Czy może rozkoszujecie się całkiem pogodnym styczniem? Ja zdecydowanie zaliczam się do grupy, która uwielbia zimowe szaleństwa i to właśnie na nie przygotowałam Wam dzisiaj nową playlistę!

Jackob Banks, Glass Animals, Pharrell Williams czy SOHN zagrają dla Was by umilić Wam czekanie na zaspy śnieżne. Lub podróż na narty. Lub zjeżdżanie na stoku. Lub turlanie się po śniegu ze znajomymi. Mam też nadzieję, że to zestawienie przypomni Wam jedne z najfajniejszych hitów ostatnich lat!

Ta playlista, podobnie jak Wine For Girls #2, powstała na event premiery głośników bluetooth Ultimate Ears :) Piosenki świetnie brzmiały w całej sali, po której rozstawiono połączone bezprzewodowo do siebie głośniki. Niektóre z nich były nawet zanurzone w specjalnych akwariach lub leżały w lodzie! Okazuje się, że ten sprzęt wytrzyma nasze wypady na każdą porę roku. Sama byłam zaskoczona tym gdy usłyszałam jak fajnie potrafią nagłośnić tak dużą imprezę.

I to właśnie dzięki Ultimate Ears mam dla Was drugi głośnik do rozdania! W jaki sposób można go zgarnąć?

Podrzuć w komentarzu Twoją ulubioną piosenkę na zimowe szaleństwa i napisz dlaczego właśnie ona towarzyszy Ci w tych chwilach. Lub dlaczego kojarzysz ją właśnie z zimą.

Głośnik powędruje do wybranej osoby. Bawimy się do 4.02, godz 20:00.

Wyniki ogłoszę tego samego dnia pod zwycięskim komentarzem!