Z roku na rok czytam coraz mniej blogów, jednak nadal znajduję takie, które mnie fascynują i sprawiają, że życie płynie jakoś milej. Dzisiaj, dorzucam do tej puli trzy nowe linki.

W akcji Share Week biorę już udział czwarty raz, za każdym razem dorzucając do puli blogów kilka kolejnych stron, które trafiają do mnie swoim przekazem. Poprzednie edycje znajdziecie tutaj:

Share Week 2014
Share Week 2015
Share Week 2016

i polecam Wam je sprawdzić, bo ich autorzy nadal publikują super teskty i często do nich wracam.

Dzisiaj jednak chciałam się podzielić trzema blogami, które uwiodły mnie  przez ostatni rok z trzech różnych powodów. Jeden ma zaanganżowaną społeczność, w której się odnalazłam, drugi sprawia, że regularnie płaczę ze śmiechu, trzeci pielęgnuje moją miłość do natury i gór.  Zaczynamy!

 

WITH LOVE

Autorkę bloga, Justynę, znam już od lat. Od kiedy zaczęła dzielić się swoją pasją do gór na blog With Love, przynosi mi regularną dawkę górskich inspiracji. To dzięki niej spędziłam ostatni weekend w górach, razem z innymi dziewczynami, całkowicie resetując swoją codzienność. Trzymam kciuki za jej wszystkie projekty i mam nadzieję, że i w Was rozpali na nowo miłość do wędrówek.

 

 

BLIMSIEN

#osiędbanie. To jedno słowo w pełni oddaje to, czym zajmuje się Blimsien. Lektura bloga jeszcze przede mną, ale jestem w trakcie czytania jej ebooka i całkowicie przepadłam. Do tego, dziewczyna zebrała wokół siebie rewelacyjną grupę dziewczyn, w której czuje się ducha #girlpower. Jeśli brakuje Wam babskich pogaduch – to jest to miejsce do którego warto zajrzeć. (przepraszam chłopcy, ale girls only!)

 

JANINA DAILY

Jeśli nie znacie jeszcze Janiny to ja nie wiem w jakich kątach Internetu przebywacie, ale koniecznie to zmieńcie! Janina dostarcza dziennej dawki humoru i to takiego z najwyższej półki. Próbowałam napisać coś zabawnego z tej okazji, ale nic nie brzmi zabawnie przy tej dziewczynie, więc odsyłam Was na bloga. Śmiało, korzystajcie!

 

I wsio! Trzy dziołchy, które sprawiają, że moje życie jest po prostu lepsze <3

A Wy jakie blogi odkryliście w tym roku?

 

K.