Tych dźwięków, nigdy nie będzie za dużo. Kolejna porcja singer-songwriterów czeka – znajdziecie na niej mieszankę, która ukoi Wasze zmysły po długim dniu.

Sprawdź także Singer-Songwriters Ultimate Playlist na Spotify!

 

 

Na szczególne wyróżnienie zasługują według mnie:

LUCAS LAUFEN – BOULDERS

Zupełnie nieznany artysta, ot odkrycie soundcloudowe. Ten australijczyk mieszkający i tworzący w Berlinie to niby klasyk – gitara, ciekawy głos, jednak jego kawałki po prostu trafiają tam gdzie trzeba.

 

CLANS – PRAYERS

Ten kawałek znajdzie się także w najnowszej Tygodniówce, nie mogę przestać zapętlać tych dźwięków. Po swoim debiucie w marcu (Alibi), Nicholas Monjarez powraca by po raz kolejny nas zachwycić, tym razem w zupełnie inny sposób. Oto jak sam artysta komentuje ten kawałek:

“‘Prayers’ is about seeing my parents & other couples, struggling to make love work in dead end relationships, where one person is clearly taking advantage of the other. Watching them waiting, praying to a higher power to save them from their misery, instead of finding the strength within themselves.”

 

JORDAN MOE – BRIDGES

To jest jeden z tych kawałków, który wiedziałam, że będę zapętlać już po kilku pierwszych sekundach. Spokojna gitara podpięta dopracowanym wokalem i ciekawym tekstem to kwintesencja tych playlist.

 

SWAN LEVITT – SINGULARITY

W ciekawą podróż zabiera nas także Swan Levitt – jego najnowsza piosenka, Singularity, opowiada o tej jednej osobie na różnego typu imprezach, która jest ponad wszystkimi innymi. Jest świadoma swojej atrakcyjności i mimo, że nie do końca chcesz się do niej zbliżyć i tak nie jesteś w stanie trzymać się z daleka. To w sumie idealne podsumowanie tego, co czuję do tej piosenki ;)

 

Bonusowo łapcie jeden kawałek, którego nie było na soundcloudzie Ciaran Lavery – Tell Them All