Drugie spotkanie wrocławskich blogerów za nami ;) Są plany na przyszłość, knujemy by spotykać się częściej, liczniej i z atrakcjami. Rozruszamy wrocławską blogosferę – to pewne ;)

Zanim jednak przejdę do konkretów krótka informacja dla Was: Natchniona ostatnimi wydarzeniami w polskiej muzyce rozrywkowej, które pięknie podsumowała Moja Trawa w swoim poście Filirolożankowanie, postanowiłam ten tydzień poświęcić polskiej muzyce. Dobrej, mądrej, ambitnej polskiej muzyce. Najbliższa tygodniówka będzie polska, najbliższy Wake Up (albo raczej Pobudka!) będzie polski a także podsunę Wam kilku polskich artystów, o których być może jeszcze nie słyszeliście.

Póki co poprosiłam wrocławskich blogerów o podsunięcie fajnych rodzimych kawałków. Całość dorzuciłam do playlisty wrocławscy blogerzy. Enjoy!

 

Maria Peszek – Rosół
Magda na zimno wygrała wczorajsze spotkanie – najpierw zaprezentowała się nam w pięknej tabliczce cytującej Łukasza Koniora „#tonieszafiarka”.
IMAG1939

Opuszczając nas, po kilku minutach wróciła oferując nam różowe balony. Dużo różowych balonów. Nadmuchanych. Znajdujących się w jej samochodzie ;)

IMAG1948

Ktokolwiek zrobił jej ten prezent urodzinowy – udało się, nie tylko Magda, ale i my byliśmy bardzo szczęśliwi ;)

Track od Magdy

 

Kombajn Do Zbierania Kur Po Wioskach – Lewa Strona Literki M

Kolejnym hitem była też reakcja Łukasza z Kryzysowo.pl na przypomnienie sobie przez nas o kolejnym, wartym uwagi polskim artyście Leszku Możdżerze nastąpił taki oto dialog:
-o nie! nienawidzę go!
-dlaczego?!
-mieszkałem nad Nim.

I wszystko jasne ;)

 

Gaba Kulka – Niejasności

Drugi Łukasz zajarał się Gabą Kulką ;)

Edyta Górniak – Kasztany

Po raz pierwszy na spotkaniu pojawiły się aż trzy blogerki kulinarne: Bernadetta, która strzeże swojego prawa do gotowania z pasją.

 

Zabili Mi Żółwia – Wiosna

Martyna, która prowadzi Smakiem Pisanego bloga :)

 
PIERSI – Bałkanica
oraz warszawsko-toruński Kurczak, która chyba trochę zmienia się w bloga bardziej eksperymentalnego. Witamy we Wrocławiu! ;)

 

Kamp! – Breaking a Ghost’s Heart
Trafił się i mój ulubiony Kamp! :) Ewa Rykoszetka wie co dobre <3 Poza tym to będzie chyba jeden z nielicznych szafiarskich blogów, jakie dołącze do swojej listy do czytania ;)

 

Luxtorpeda – Niezalogowany

Na spotkanie wpadła też Martekerka <3 która mimo iż była obecna na Blog Forum Gdańsk to dopiero teraz ma swój debiut na zapętleniu ;). Marta poleca Luxtorpedę – niezalogowany z dopiskiem (bloger taki nie jest). ;)

 

Luxtorpeda – Serotonina
Drugi kawałek Luxtorpedy serwuje nam Claudia z Pink Reptilia.

 
Wsio. Na kolejne spotkania wrocławskich blogerów zapraszamy już niedługo ;) Wszelkie informacje dostępne będą na grupie Wrocławscy Blogerzy :)