Czy masz czasami tak, że musisz wyłączyć muzykę, ponieważ przeszkadza Ci ona w pracy, a gdy wokół rozniesie się cisza to rozprasza Cię ona jeszcze bardziej? Jeśli odpowiedź brzmi „tak”, to jestem pewna, że pokochasz te kilka poniższych stron :)

Wszystkie poniższe witryny skupiły się na tym, by pomóc Ci w pracy, dostarczając przeróżny zestaw zapętlonych dźwięków. Niektóre z nich przeniosą Cię do bardzo przyjemnej kawiarni, z innymi poczujesz się jak na środku małej polanki ukrytej głęboko w lesie. Mam nadzieję, że znajdziesz wśród nich swoją ulubioną :)

 

noisli-pinkNOISLI

Noisli pozwala wybrać dowolną kombinację spośród 16 dźwięków. Z doświadczenia wiem, że każdy wybiera coś innego. U mnie sprawdza się las, w towarzystwie liści lub deszczu (jeśli akurat jest za gorąco ;)

http://www.noisli.com

 

new_Coffitivity_logo21Coffitivity

Znajdziesz tam całe zestaw dźwięków z kawiarni na każdą okazję – zarówno do porannej kawy, jak i lunchowego zamieszania :) Na mnie działa za każdym razem :)

https://coffitivity.com

 

rainRainy MOOD

Ta aplikacja może uratować Waszą chęć do słuchania muzyki i pracowania. Idea jest bardzo prosta – włączamy muzykę i dźwięk padającego deszczu i możemy oddać się temu co akurat mamy do zrobienia.

http://www.rainymood.com/

 

Mam nadzieję, że znaleźliście coś dla siebie? :)

 

Zrzut ekranu 2015-06-25 o 19.37.52PS. Jako gratis dorzucam też wspaniałą stronę do medytacji, o której przypomniała mi Paulina z bloga Wszystkiego Kreatywnego! Calm, to strona, dzięki której możesz całkowicie się zrelaksować w trakcie pracy, przeprowadzając medytację razem z lektorem. Wybierasz czas, jaki chcesz poświęcić na przerwę, po czym oddajesz się głosowi płynącemu z głośników. Warto ją sprawdzić, nawet jeśli na co dzień nie medytujesz!

http://www.calm.com