Beznazwy-1

Nie mogłam się dobudzić. Po prostu leżałam w łóżku, obracając się z jednej strony na drugą, zakopując się coraz głębiej pod kołdrą. Ostatni weekend był zdecydowanie za krótki. By chociaż trochę powrócić do żywych, zrobiłam to co zazwyczaj działa – zaczęłam przekopywać fejsa w poszukiwaniu jakiś ciekawych tracków od znajomych. I się nie rozczarowałam. Moją uwagę przykuł Krzysztof Zalewski, który ostatnio rozkochał mnie swoim kawałkiem „Jaśniej„. Zrepostowałam na zapętlony fanpage. Po chwili wpadłam na pomysł by zapytać Was o to jaką polską muzykę możecie mi polecić…

Efekt przeszedł moje oczekiwania! :) Jesteście wspaniali :) Po całym dniu zebrałam kilkadziesiąt kawałków, z całego przekroju gatunkowego, które w większości odpowiadają mojemu gustowi. Poznałam kilku nowych wykonawców, zapętliłam się na cały dzień w polskiej muzyce. Rewelacja.

Ale na tym nie koniec, będę zachłanna – chcę więcej :) Podzielcie się linkami do ulubionej polskiej muzyki – w komentarzach lub na fejsie :) Czekam. Wszystkie one zostaną dodane do Waszej zapętlonej playlisty :) Być może w najbliższym czasie zrobimy z nią coś ciekawego? :)