Jesteście gotowi na falę świeżej, polskiej muzyki? Już w przyszłym tygodniu rusza na blogu  Tydzień polskiej muzyki! Już teraz możesz zgłosić ulubionych artystów, swój zespół lub siebie :) Wszystkie zgłoszenia zostaną przesłuchane, te najciekawsze będą publikowane w social media oraz zebrane w jedną playlistę, którą opublikuję na blogu. Jestem pewna, że najlepsze projekty doczekają się także osobnych wpisów!

 

O CO CHODZI?

Przez cały przyszły tydzień będę się z Wami dzielić polską muzyką. Przez siedem dni poznamy nowych artystów, sprawdzimy, na kogo warto mieć oko w 2016 i kto szykuje się do podbicia polskiej sceny muzycznej. Całą akcję zakończę publikacją playlisty z najciekawszymi polskimi projektami.

Czas trwania akcji

8-14.02.2016 czyli od poniedziałku do niedzieli na blogu pojawiać się będą wpisy zawierające opisy najciekawszych odkryć, a zapętlonego fejsbuka opanuje polska muzyka!

NA CZYJE ZGŁOSZENIA CZEKAM?

Tworzysz muzykę? Jesteś częścią polskiego zespołu? A może twoi znajomi grają i próbują się przebić ze swoimi kawałkami? Śmiało, uzupełnij poniższy formularz! Dzielmy się tym co dobre! :)

Jakiej muzyki szukam?

Podsyłajcie wszystko co Wam się podoba i co jest tworzone w Polsce lub przez Polaków. Zależy mi zwłaszcza na promocji młodych i nowych zespołów. Każde zgłoszenie zostanie przesłuchane!

JAK WYSŁAĆ ZGŁOSZENIE?

Uzupełnij poniższy formularz (wybierając odpowiednio formularz dla fana lub artysty!), w którym znajdziesz miejsce na podrzucenie mi linków do najlepszych wg Ciebie piosenek oraz kilku słów o samym projekcie. Formularze będą otwarte do 07.02.2016. 

 

 

 

 

Pamiętaj by wybrać poprawną wersję – w tej dla fanów ominęłam bardziej szczegółowe pytania dotyczące m.in managementu czy dostępności na koncerty.

Co dostanę w zamian?

Chwałę i sławę! ;) A tak serio to jeśli jesteś artystą, możesz zaznaczyć, czy chcesz otrzymać feedback ode mnie. Najciekawsze projekty pojawią się podczas Tygodnia, na moim facebooku i blogu. Każde zgłoszenie ma także szansę wygrać zaproszenie na Sofar Sounds Wrocław/Warszawa/Kraków o ile zdoła wywołać efekt „wow” u organizatorów tego eventu :)

PYTANIA?

I to chyba wszystko :) Jeśli macie dodatkowe pytania – śmiało piszcie w komentarzach lub na maila: kasia@zapetlone.pl. Niektóre z odpowiedzi pojawią się też na dole tego wpisu w Q&A.

Liczę na szera!

Aby akcja miała sens – udostępnij ten wpis dalej! :) Z każdym kolejnym udostępnieniem zwiększa się szansa, że trafią do mnie rewelacyjne zespoły, które zasługują na rozgłos :) Wspólnie możemy poznać dużo dobrej, wartościowej i do tego wszystkiego polskiej muzyki. Do dzieła! :)

 

Szybkie Q&A

Q: Czy jako fan mogę polecić więcej niż jeden projekt?
A: Oczywiście! Jednak pamiętaj, żeby każdy z nich wysłać w osobnym formularzu!

Q: Jestem singer-songwriterem, nie mam zespołu, czy mogę się zgłosić? 
A: Jak najbardziej – każdy kto nagrał swoje kawałki i opublikował je w sieci może się zgłosić!

Q: Czy mogę Ci podesłać całe EP/LP do przesłuchania? 
A: W formularzu proszę o podesłanie tylko dwóch, najważniejszych dla Ciebie, piosenek, dzięki którym będę mogła zorientować się jaką muzykę grasz. Jeśli chcesz podesłać mi cały album możesz to zrobić drogą mailową.

Q: Czy mogę podesłać link do ściągnięcia piosenki? 
Niestety będę przesłuchiwać tylko kawałki, które są dostępne online, na takich portalach jak YouTube, SoundCloud, Spotify czy Bandcamp.

Q: Czy mogę umieścić informację o tej akcji u siebie na stronie? 
Śmiało! :) Im więcej osób opublikuje o niej informację tym lepiej! Możesz śmiało wykorzystać baner akcji:

#NOCNAZMIANA (4)