Hej, cieszę się, że wracacie po więcej muzyki ;) W tym tygodniu kilka zupełnych nowości – np najnowszy kawałek Sia oraz efekt świetnej współpracy Aloe Blacc z Pharrellem, a także kilka totalnie randomowych piosenek. W komentarzach zostawcie koniecznie informację o Waszym ulubionym tracku z tej playlisty!

 

⋆Zapętlona Tygodniówka #10⋆
Youtube/Spotify


Sia – Elastic Heart (ft. The Weeknd & Diplo)

Nowy track od Sia znajdzie się na soundtracku do nadchodzącej drugiej części Igrzysk Śmierci: W Pierścieniu Ognia. Dawka energii na każdy poranek. Czekacie na film?

 

Aloe Blacc feat. Pharrell Williams – Love Is The Answer

Zapinsirowany Stevie Wonderem, Pharrell postanowił przypomnieć nam dlaczego lata 70. obfitowały w świetną muzykę. Te chórki, przejścia i soulowy głos tworzą na prawdę wspaniały kawałek. Cała najnowsza EPka jest pozycją obowiązkową! Do znalezienia na Spotify.

 

Snakadaktal – Fall Underneath

Śliczny skandynawski akcent… Chciałam pisać. Później zorientowałam się, że piosenka jest śpiewana po angielsku. Serio pierwsze wrażenie, nie wsłuchując się w słowa – szwedzki albo norweski. Przeżyłam maly szok gdy zorientowałam się, że band pochodzi z Melbourne.

 

Movement – Us

Miał być w poprzedniej Tygodniówce ale chyba zapomniałam ;) Ostatnio mam jakieś ciągi do takich lekko soulowych, elektronicznych kawałków, ale chyba głównie przez to, że ten gatunek zaczyna się bardzo szybko rozprzestrzeniać.

 

Kill It Kid – Wild and Wasted Waters

Idealny track na budzik ;) Uwodzi wstępem niczym od Toma Waitsa i świetnym rozwinięciem.

 

Eskimo Joe – Sad Song

Zupełnie przypadkowa znajomość, mimo że o Eskimo Joe już dużo słyszałam. Jeden kawałek z wielu, a mimo to zapętla się całkiem skutecznie ;)

 

Newton Faulkner – Losing Ground

Znalezione jakiś czas temu, lubi powracać na tapetę. Podziwiam ludzi, którzy potrafią robić dobrą muzykę w ten sposób. Jego najnowsza płyta Studio Zoo jest do przesłuchania na Spotify.

 

PS Brakuje Wam czegoś? ;)