Okazuje się, że rozpoczynanie kariery na YouTube to wcale nie taka prosta sprawa, a nakręcenie jednego odcinka zajmuje mniej więcej tyle czasu co napisanie kilku postów. To dlatego trochę tu ostatnio cicho ale żeby nie było – pamiętam o Was i o wszystkich moich obietnicach! Tygodniówkę #100 będę uzupełniać, a płyty w tym Ed Sheeran czy Of Monster and Men polecą w tym tygodniu na Facebooku :)

Zacznijmy tydzień od nowego zestawienia przedobrych piosenek! Dzisiaj podrzucam Wam 2xtyle kawałków by nadrobić zaległości. Na dzisiejszej playliście znajdziecie m.in. dwie nowości od… Vance Joy’a! <3 Przez moment myslałam, że może szykuje się do wydania nowego albumu, ale niestety będzie to tylko powtórne wydanie pierwszego krążka. Musimy nadal czekać, ale nawet te dwa kawałki dają dość dużą satysfakcję :)

Jednak ktoś, na kogo chcę byście zwrócili uwagę to Albin Lee Meldau, którego usłyszałam dzisiaj po raz pierwszy w życiu i w którym momentalnie się zakochałam. Jego Lou Lou, to jeden z trzech kawałków, dostępnych na Jego soundcloudzie. Ciary! Mam nadzieję, że też go polubicie!

XYLØ oraz kolaboracja KWABS & SOHN także pozytywnie zaskoczyli nowymi kawałkami. Brakuje mi takich lekkich ale wciągających dźwięków ostatnio. Jeśli znacie coś w podobnym klimacie – śmiało podrzucajcie!

 

 

 

Łapcie też nowe kawałki od Lany del Ray oraz od Disclosure – tym razem z rewelacyjnym Samem Smithem <3

 

 

Ah i jeszcze jedna ciekawa rzecz – EPka od Count Counsellor