Siedzę w swoim mieszkaniu i staram się zebrać myśli do napisania dzisiejszej tygodniówki. Jednak gorący komputer, gorące powietrze i brak chociażby najmniejszego przewiewu ograniczają moje zdolności pisania (#gdziekupięwentylator #gorąco!). Moim hitem jest zdecydowanie moja ostatnia playlista na takie właśnie upalne dni – Music Breeze. Serio nie wiem co jest w tej muzyce ale potrafi mnie orzeźwić. Może komuś z Was pomoże? :)

Z ciekawostek blogowych – na facebooku trwa konkurs, w którym możecie zgarnąć kasę na zakupy za opowiedzenie swoich koncertowych przygód ;) Śmiało, czekam na więcej zgłoszeń!

W środę poleciał pierwszy odcinek The Music Wolves, gdzie rozmawialiśmy o festiwalach, na które warto jeszcze pojechać (btw. z kim widzę się na Kraków Live Festival i Tauron Nowa Muzyka? :D) Czekam na Wasze łapki w górę i subskrybcje! :D Już w tę środę, o godz. 18:00, na kanale pokaże się wywiad, w którym będziemy rozmawiać o… winylach :) Będzie też mega konkurs, w którym będziecie mogli zgarnąć krążki!

Okej, to tyle z ogłoszeń blogowych :) Zapraszam do przesłuchania Tygodniówki! Na dzień dobry mam dla Was nowy kawałek Lany, który mną całkowicie zawładnął <3

 

A w playliście mamy prawie same nowości od artystów, których znamy! :) Glass Animals, Rhodes & Birdy, Emmi, James Vincent McMorrow, Ritual, Macklemore, Ryan Lewis & Ed Sheeran, Jarryd James K  ft. Julia Stone, Banners (dawniej Raines)… Sama śmietanka! Serio mam nadzieję, że playlista przypadnie Wam do gustu! Czekam oczywiście na komentarze z Waszymi ulubieńcami! :)