Cześć! Jak minął Wam ostatni Tydzień? Mam nadzieję, żę zapętlaliście dobrze Wam znane nuty, lub znaleźliście jakieś rewelacyjne nowości (możecie się nimi podzielić w komentarzach!). W moich słuchawkach zapętlała się Donna Missal z coverem Wicked Game. Jakie to jest doooobre. Zapętlam ten kawałek codziennie!

Równie mocno spodobała mi się EPka Power/Land od HAERTS. A zwłaszcza kawałek Eva, który zamieściłam w poniższej playliście. Pozostałe dwa kawałki możecie przesłuchać tutaj. W tej Tygodniówce znajdziecie też bardzo popularny ostatnio kawałek Falling od nowopowstałego, amerykańskiego duo Opia. Sądzę, że niedługo usłyszymy o nich trochę więcej. Dla mnie bardziej wciągającym kawałkiem okazało się Cruel Game od VOKES, które działało przez cały tydzień lepiej niż kawa! :) Jestem ciekawa czy na Was też tak zadziała!

Poza tym mamy jeszcze trochę dobrego i spokojnego indie od niemieckiego producenta Kysona oraz bardzo sekretne Secret (Cellar Door) od Radical Face.  Ah i Eryn Allen Kane wypuściła drugie EP: Aviary: Act II, które możecie przesłuchać na SoundCloudzie. Polecam Wam także Aviary: Act 1.

 

Wpisy, które warto nadrobić:

➳ Tydzień Polskiej Muzyki – zgłoś ulubionego artystę!
➳ #Zapętlone2015: książki, filmy, seriale, planszówki i inne
➳ #NocnaZmiana [playliasta]