Uf uf, dzisiaj trochę tego i tamtego, bardziej spokojnie, z dużą dawką indie folk. Australia króluje, na prawdę czuję, że to miejsce dla mnie. Może czas na przeprowadzkę? ;) Jak zwykle – czekam na Wasze ulubione typy, wskazówki czego chcecie więcej, co warto przesłuchać i wiecie – nie bójcie się zagadać. Nie gryzę! ;)

 

⋆Zapętlona Tygodniówka #12⋆
Youtube/Spotify

 
Little May – Hide

Czasami zastanawiam się, czy nie powinnam zmienić nazwę na „Zapętlone dźwięki z Australii” czy coś takiegp. Nie wiem co jest w ich muzyce, ale gdy coś trafia w moje słuchawki zostaje tam na długi czas. A ta nowość – nie wiem jak Wam to opisać. To jest zupełnie inny wymiar muzyki jak dla mnie. Niby normalny folk. Trochę indie. Niby nic niezwykłego, a wzięło mnie na maksa. Nie jestem w stanie przełączyć na kolejny utwór. Ah.

  

Bon Iver – Re: Stacks (Owsey and Resotone Remix)
Dla tych, ktorzy tęsknią za Bon Iver – trochę inne podejście do tematu. Mimo wszystko – to co powstało jest po prostu przepiękne


  

Dustin Tebbutt – Where I Find You
Idealne uzupełnienie po jego ostatnim utworze – The Breach. Indie folk w najczystszym wydaniu. Spodoba się Wam ;)


  
JAKUBI – Feels Like Yesterday

Cobyście mi tu nie usnęli – trochę funkowych brzmień! :) Musicie przyznać, że jest to idealny kawałek na te przecudownie ciepłe, jesienne dni!

  
Delilah – Shades of Grey

Delilah wkradła się w kolejkę odtwarzania i na prawdę miałam bardzo ciężką przeprawę by wybrać jeden kawałek do tej tygodniówki. Najlepiej wrzućcie sobie całą zeszłoroczną płytę From The Roots Up. Polecam.

  
Texture Like Sun – Bottle

Facet z gitarą, i takim głosem, i taką mieszanką styli byłby dla mnie parą. Uważajcie dziewczyny – kawałek zapętla się w magiczny sposób.


  
Sleepy Dreamers – Bike Song

Czterech chłopców z Australii śpiewa piosenkę o rowerze. Na prawdę myśleliście, że to się mogło tutaj nie znaleźć? ;)


  

Arctic Monkeys – One For The Road

Taka mała wskazówka – ustawiamy na full screen, HD 1080p i oglądamy nowe małpki na traktorze ;)


  

I Know Leopard – She

Dreamy pop. Na dobranoc :)