Cześć! Nawet nie wiecie jaka jestem naładowana energią do działania! Właśnie skończyło się Blog Forum Gdańsk – jedna z największych i najlepszych konferencji blogerskich w Polsce. Po raz kolejny miałam zaszczyt wziąć w niej udział i jak zwykle zaowocuje to playlistą uczestników czyli b(v)logerów biorących udział w tym evencie. Czekacie na czyjąś piosenkę? ;) Póki co sprawdźcie playlisty z poprzednich edycji #BFGdansk: 2013, 2014, 2015.

Dodatkowo, mogę Wam zdradzić, że już niedługo pojawi się nowa odsłona bloga! Ah oh eh! Jeśli chcecie dowiedzieć się o niej jako pierwsi, koniecznie dołączcie do listy Zapętlonych!
 

 
A teraz czas na co tygodniową dawkę pysznych dźwięków! Jeśli będzie Ci za mało, polecam, oj gorąco polecam playlistę Sound Avalanche. Przemaglowałam ją już w każdą stronę i ciągle mi mało. A ta tygodniówka jest utrzymana w podobnym klimacie. Mamy rewelacyjną Skott, czy znanych Wam TENDER i How To Dress Well. Ale ale, sprawdźcie też Psycho od Denny White – gdyby przyciski play dawały się zetrzeć, to przy tej piosence nie byłoby już go widać. Takie Glass Animals wymieszane z The Neighbourhood. Na koniec zostawiłam Wam wakacyjną nowość od Seramic – jak będzie Wam za zimno, powinna przywrócić Wam wspomnienia z wakacji :) Udanego zapętlania!
 

Link