Jak pewnie wiecie – blog przechodzi właśnie poważną zmianę wizerunku. Wszystko, oprócz logotypu będzie się zmieniało już na dniach! Stąd ta cisza – wierzę jednak, że nie brakowało Wam dobrej muzyki. Swoją drogą, koniecznie zaglądajcie na zapętlonego facebooka – w tym tygodniu będziemy szukać naszych ulubionych albumów z mijającego roku!

Ale wracając do najważniejszego, czyli najnowszej Tygodniówki (swoją drogą one też będą przechodzić poważną zmianę!), o dwóch artystach pisałam w osobnych postach: Hollow Coves i ANIMA!, jednak warto także zwrócić uwagę na skandynawskie duo Flora Cash, których kawałek Sadness Is Taking Over odbił się szerokim echem po internecie zwłaszcza po ogłoszeniu wyników wyborów w USA. Jest to przepiękna piosenka o relacjach – wsłuchajcie się w słowa!

Ciekawym singlem zachwycił mnie także SARO, mimo że nie polubiliśmy się na początku jego kariery, to Looking wyjątkowo przypadło mi do gustu.

 

Cała Tygodniówka jest dość różnorodna, dlatego mam nadzieję, że znajdziecie coś dla siebie. Możecie zostawić w komentarzu swój ulubiony kawałek!

 

logo-spotifyObserwuj playlisty   ★ Weekly Loops ★ z aktualną Tygodniówką
oraz ★ Weekly Loops Archive ★