Czujecie już świąteczną atmosferę? A może napięcie związane ze wszystkimi przygotowaniami? Spokojnie, jestem tu by Was przywrócić na ziemię stałą dawką nowej muzyki :)

Dzisiejsza tygodniówka jest „nadganiająca”, tzn wrzuciłam do niej dość sporo kawałków, którymi chciałam się podzielić, ale jakoś nigdy nie znajdowałam dla nich dobrego miejsca. Dlatego playlista całokształtem może się wydawać trochę nierówna, ale niech Was to nie przeraża!

Jestem pewna, że pokochacie na przykład nowość od The Glass Children – To The Light. To duo znalazło w moich słuchawkach szczególne miejsce – mam do ich twórczości słabość. Jeśli jeszcze ich nie znaliście koniecznie przesłuchajcie ich inne utwory oraz sprawdźcie playlistę z ich muzycznymi inspiracjami, którą przygotowali specjalnie dla nas!

 

Jednym z utworów, który kompletnie pominęłam, a nie powinnam jest Palms. Allman Brown przy współpracy z Liz Lawrence, zadebiutował na brytyjskiej scenie muzycznej i narobił nam smaka na jego krążek, który ukaże się 10go lutego.

 

Lubicie Piotrka Ziołę? To polubicie też Vie En Ville, który przesyłając mi ten kawałek napisał dosłownie, cytuję: This is the my debut. Szybkie googlowanie nie przyniosło mi żadnych wyników, więc chyba musimy poczekać aż chłopak się trochę uzewnętrzni ;) Mimo to – warto zapętlić!

 

Na świąteczne zamieszanie dobrym lekarstwem może się także okazać randka z Date Night ;) Mi już kilka razy pomogło się wyciszyć w pracy, jestem ciekawa czy lubicie takie brzmienia?

 

Nie wspominam o nowym RY X, o którym już pisałam w osobnym poście! Także do dzieła – zapętlajcie!

 

 

logo-spotifyObserwuj playlisty   ★ Weekly Loops ★ z aktualną Tygodniówką
oraz ★ Weekly Loops Archive ★