Okej, miała być blogerska playlista, wiem! Ale zebrałam tak dużo kawałków, że zajmie mi trochę czasu przerobienie tego wszystkiego ;) Obiecuję, że będzie to pierwsza rzecz, za którą się zabiorę po powrocie do Wrocławia :)

Dzisiejsza tygodniówka w połowie składa się z soundtracka do „The Hunger Games: Catching The Fire” ale z kilkoma na prawdę fajnymi akcentami. Pamiętajcie, że cały czas czekam na Wasze polecenia – tutaj, na fejsie oraz na spotify! ;)

PS Od tego tygodnia możecie głosować na swoje dwa ulubione kawałki z całej playlisty! Na samym dole znajdziecie ankietę – dajcie znać, co Wam się najbardziej podoba :) Zrobimy kiedyś z tego Waszą ulubioną zapętloną playlistę :)

⋆Zapętlona Tygodniówka #15⋆
Youtube (8/8) /Spotify

 

Donatan&Cleo – My Słowianie

To się musiało tutaj kiedyś znaleźć – 15 milionów odsłon w dwa tygodnie! Ten kawałek nawet daje radę ;) Uwielbiam nasze polskie, folkowe wstawki w muzyce. Nie wiem dlaczego artyści częściej się na to nie decydują – nasz folk jest na prawdę cudowny. Pomyślcie, jak mogłoby brzmieć jego połączenie z elektroniką…
 

 
All Of Me – John Legend & Lindsey Stirling

A dla tych, którzy z jakiegoś powodu nie mogą już słuchać Słowian mam nowy kawałek Lindsey Stirling, który całkowicie mi uciekł z radaru. Skrzypaczka nagrała track z przecudownym Johnem Legend (love love love) i razem stworzyli zmysłowy, delikatny track. Jeśli ktoś z Was chciałby poczytać o bardziej technicznej stronie powstania tego kawałka – czyli kto był odpowiedzialny za co i jak udało się tej dwójce stworzyć tak piękną piosenkę – polecam artykuł na The Sketchy Details.

 

 

Of Monsters And Men – Silhouettes

I właśnie przed chwilą odkryłam, że dostępny jest już CAŁY soundtrack do najnowszych Igrzysk Śmierci. Pisałam o nim już jakiś czas temu, w tym momencie na podstawie tylko tego krążka jestem w stanie iść do kina na film. Same gwiazdy, wśród nich moi ukochani Of Monsters and Men…
 

 

Imagine Dragons – Who We Are

… oraz Imagine Dragons. Nie mogę dłużej ukrywać mojej miłości do tego zespołu. Ich tracki ZAWSZE się u mnie zapętlają. Może to przez te piekne chórki, może przez glos wokalisty, może przez po prostu świetne kompozycje.
 

 
Lorde – Everybody Wants To Rule The World

Zaskoczyła mnie także Lorde. Dziewczyna potrafi więcej niż nam się wydaje. Po tym tracku mam ogromną ochotę usłyszeć ją w duecie z Adele…
 

 
Antony & The Johnsons – Angel On Fire

I to już otatni track z Soundtracku Catching the Fire, który wpadl miw ucho. Antony & THe Johnsons uwielbiam. Zawsze mam ciary gdy ich słucham. Przy tym kawałku są to ciary do kwadratu.
 

 

Big Scary – Luck Now

Youtube czasami potrafi podrzucić coś ciekawego. Dzisiaj w moich rekomendacjach pojawił się ten kawałek i całkowicie się zakochałam. Ten naładowany emocjami wokal przyciąga jak magnes.
 

 

Smallpools – No Story Time

Kolejna rekomendacja od YT – fajne skoczne indie pop. w sumie nie byłam pewna czy to jeszcze dorzucać ale… ;)
 

 

[poll id=”2″]