Wiosna już zagościła w Waszych słuchawkach? Zróbcie miejsce na kilka dodatkowych zapętleń!

Jeśli nie obserwujecie mnie na Soundcloudzie to mogło Wam uciec kilka dodatkowych playlist, m.in. Spring in My Head vol. 1 i vol. 2, ostatnie zestawienia singer-songwriterów czy Mixshakes. Niestety ostatnio nie mam czasu na wrzucanie tego wszystkiego tutaj na bloga, nie jestem też pewna czy za tymi playlistami tęsknicie? Dajcie znać w komentarzach!

Jednak dzisiaj warto skupić się na Tygodniówce, a jeśli nie słyszeliście ostatniej – 158 to koniecznie to nadróbcie bo była REWELACYJNA. Dzisiejsza też ma kilka smakołyków, o których wspominam poniżej. Miłego zapętlania!

 

Warto zwrócić uwagę na:

Novo Amor – Carry You

Jeden z pierwszych artystów, który stworzył dla mnie playlistę, powrócił z nowym singlem. I jak zwykle – jest to muzyka, która zapiera dech w piersiach. Ali szykuje się do wydania kolejnej EPki Bathing Beach, więc koniecznie obserwujcie go na soundcloudzie!

 

JMSN – Where Do You Go

Totalny oldschool. Ciary od początku do końca. Uwielbiam artystów, którzy potrafią sami stworzyć taką muzykę – od napisania piosenki po produkcję, od A do Z. A już 28go kwietnia usłyszymy album Whatever Makes U Happy. Ah nie mogę się doczekać!

 

Madeleine Dopico – Dance Alone (Stripped)

Kawałek nagrany w sypialni na Lower Manhattanie. Madeleine postanowiła nauczyć się samodzielnej produkcji muzyki i jestem bardzo ciekawa jak jej to wyjdzie. Z takim wokalem można przymknąć oko na wszelkie niedociągnięcia.