Cześć! Dostałam od Was tak dużo muzyki, że nie starczyło mi weekendu by wszystkiego przesłuchać – muszę Was bardzo ładnie poprosić o jeszcze jeden dzień cierpliwości – dzisiaj skończę tworzyć playlistę z najlepszych wg mnie kawałków (a nie jest to łatwe!) i jutro z samego rana będzie opublikowana na blogu :) Jednocześnie ogłoszę trzech zwycięzców abontamentu Spotify Premium, a także jedną osobę, która wygra płytę DVD Gooral&Mazowsze z Woodstocku 2014 (pamiętaliście, żeby zaznaczyć, że ją chcecie, prawda? ;)). Macie jeszcze jeden dzień by głosować na ulubione kawałki! :)

Za to dzisiaj mam dla Was trochę bardziej standardową tygodniówkę – tu trochę indie, tam trochę elektroniki a jeszcze gdzieś indziej trochę lekkiego popu. Mam nadzieję, że przypadnie Wam do gustu! W czwartek zapraszam na energetyczny Wake Up! :)

⋆Zapętlona Tygodniówka #23⋆
Youtube (10/11) /Spotify

David O’Dowda – Mountains

Irlandzki kompozytor i multiistrumentalista mieszkający w Manchesterze, którego tracki często i gęsto są wykorzystywane we wszelkiego rodzaju programach telewizyjnych, w tym m.in w naszym „Na dobre i na złe” ;)

 

 

Kiasmos – Looped

„Emotive, classically informed techno” od Ólafura Arnaldsa oraz Janusa Rasmussena z Bloodgroup, czyli o tym jak Ólafur napisał kawałek o moim blogu

 

 

East India Youth – LOOKING FOR SOMEONE

Chwytający od pierwszych dźwięków kawałek nie chciał mnie opuścić przez kilka dni. Nadchodzący album Williama Doyle’a będzie czymś niezwykłym.

 

 

Daniel Wilson – Will You

Ciekawa jestem do jakiego gatunku przypisalibyście ten kawałek. Albo czego jest to mix wg Was? Debiutancka EPka Daniela wychodzi niedługo, zdecydowanie czekam by usłyszeć więcej. Dla tych, którzy wolą elektronikę polecam OSEB Edit.

 

 

The Night VI – Thinking Of You

Znalezione zupełnie przez przypadek na YouTubie – na początku nie byłam przekonana do tego kawałka, jednak z racji iż brakuje mi trochę tak pięknie swobodnych żeńskich wokali, zdecydowałam się wrzucić do tej tygodniówki. Być może komuś z Was przypadnie do gustu?

 

 

Lissie – They All Want You
Młodość <3. Koniec kropka, tego po prostu trzeba posłuchać.

 

 

Chelsea Wolfe- Feral Love

Kawałek wyłapany przez P. z traileru 4 serii „Gry o Tron”. Za to uwielbiam wszelkie seriale – czasami znajdzie się w nich całkiem dobra nuta ;)

 

 

Emiliana Torrini – Tookah

To pewne – na dniach robię playlistę ulubionych kawałków z Islandii. Możecie polecać swoje typy w komentarzach. A co do Emiliany cała jej płyta jest dostępna na Spotify i na prawdę polecam przesłuchać. Coraz bardziej żałuję, że nie wybrałam się jednak na zeszłoroczny festiwal Halfway… W tym roku nie odpuszczam!

 

 

Emily Underhill- Ghosts

I znowu – dla fanów elektroniki polecam remix Sebastiana Cartera.

 

 

Fake Static Noise – Fall (feat. Laurie Webb)

Jak to zostało pięknie ujęte przez Mr Suicide Sheep „Fall into another world. Everything is an illusion…”. Dajcie się ponieść urokowi tego tracku.

 

 

The Fade Out Line – Phoebe Killdeer and The Short Straws

A na koniec zmysłowy kawałek. Wiem, że na dziewczyny działa w ten sposób, że chciałyby wyjść na parkiet z butelką wina. Nie wiem jak z facetami – dowiem się? ;)